Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 15-16 hetes kismamik hogy...

15-16 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Éreztek már valamit?Tudjátok már mi lesz?Pocitok mekkora?:)
2013. febr. 11. 13:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

aha....szóval lusta volt megnézni.....sztk-s doki ?


16 hetesen bőven látszódik, 13 hetesen akkora kukit villantott hogy betojás...akkor 16 hetesen hogy ne látszódna ?? :))

2013. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Jaja Sztk-s :SOlyan sokára lesz még március én meg olyan türelmetlen vagyok nagyon szeretném már tudni:)
2013. febr. 12. 13:12
 23/26 anonim ***** válasza:
esetleg 4-re nem akartok menni ? :) ilyenkor is cukik már :)
2013. febr. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
De gondolkoztam én is rajta csak az meg jobb lett volna késöbb 2 szer meg már nem akarunk:SNem tudom mi lesz:)
2013. febr. 12. 13:20
 25/26 anonim ***** válasza:

Hát ez az sztk átka... :-/ Én is sztk-ba járok, majd félidőtől akarok a választott dokihoz járni. 12 hetesen voltam genetikai UH-n, ami kombi tesztel volt egybekötve a Hepinetnél, mert így "akciós" ára volt. A 4D-n nem látszott a fütykös mert a talapait pont maga elé húzta. :) , de sima UH-n igen. De én még nem veszem 100%-ra. Genetikai UH-ra nem akartam sztk-ba menni. Pont a nemtörődömségük miatt (+ nálunk van a csaldában down kóros emiatt is inkább a min. 30perces vizsgálódást választottam.. ) .

Azért kíváncsi vagyok, pénteken megyek dokihoz sztk-ra, megkérdezem lát-e valamit, meglátjuk mit mond. (De nem mondom meg neki, hogy kis fickónak mondta a másik orvos)


K.

2013. febr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Erre én is kiváncsi vagyok:)Majd ird le mit mondott:)
2013. febr. 12. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!