Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 15-16 hetes kismamik hogy...

15-16 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Éreztek már valamit?Tudjátok már mi lesz?Pocitok mekkora?:)
2013. febr. 11. 13:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

szia!!

én még csak most leszek pár nap múlva 15 hetes de ha nem baj írok :)


jól vagyok, pocakom már eléggé látszódik és a 12.- uh megtudtuk hogy kisfiunk lesz :)

hátsó fali lepényem van, és néha-néha érzem a mozgolódását de nem rendszeresen :))


És Te hogy vagy kedves kérdező?

2013. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Szia!:)Persze hogy nem baj hogy irtál:)Én szerdán leszek 16 hetes:)Mi még nem tudjuk mi lesz de remélem megmutatja magát, holnap megyek uh-ra:)Nekem első baba lesz:)Neked?
2013. febr. 11. 14:03
 3/26 anonim ***** válasza:
nekem 3. baba ,ezért is érzem már.... :)
2013. febr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Jaaa:)Akkor ez már igy jo:)Én még csak várom hogy érezzem:)
2013. febr. 11. 14:53
 5/26 anonim ***** válasza:
elsőt én 19 hetesen éreztem csak (melső fali lepénnyel)
2013. febr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
pocakod mekkora? ha gondolod küldhetsz képet :)..
2013. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Holnap töltöm a 15. hetet... Utoljára január 23.-án voltam genetikai UH-n, akkor kisfickónak mutatta magát, aztán majd kiderül. :) Pénteken megyek ismét dokihoz, bevallom nem kicsit félek, hogy minden rendben van-e.. Hogy egyáltalán él -e. Rossz, h nem tudom kontrollálni... :( AZ előzőm missed lett, igaz 11+5-ön állapította meg az orvos. De valahogy még most sem tudom felfogni, hogy most valóban várandós vagyok. Talán ez egy mérföldkő lesz. Bár a 12 hetesre is azt hittem.. hogy utána majd megnyugszom..bár akkor szabályosan rettegtem , hoyg minden oks lesz-e . Befogtam a szemem, amíg nem hallottam a doktornőtől, hogy "ott dobog a pici szíve"... :) Szóval , örülnék ha már péntek du. lenne. :-/


Nem éreztem még semmit, a hasam talán dudorodik vamennyire, de elég széles a csípőm, meg van rajtam egy csöpp felesleg is, úgyhogy sztem csak én látom vmennyire... :)


Hát ennyi így elsőre. :)


K.

2013. febr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Szia! Én 15+1 hetes vagyok, és a múlt héten szerdán derült ki, hogy kisfiúnk lesz! :)))) genetikai vizsgálaton kértük, hogy mondják meg, így ez 100%-os. A hasamon most kezd látszódni, de csak, ha olyan ruhában vagyok.

Nyugodt babavárást mindenkinek!

2013. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm hogy irtatok:)De jo ti már tudjátok mi lesz..:)Én ma megyek dokihoz és remélem megmutatja magát:)Ha nem akkor majd csak március 12.én megyek legközelebb:Sakkor meg már 22 hetes leszek:S
2013. febr. 12. 06:21
 10/26 anonim ***** válasza:

Na akkor maj írd meg miújs! Meg ha van kedvetek itt ragadtahtunk beszélgetni.. :) Én örülnék neki.

Ki mikorra van kiírva ?


K.

2013. febr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!