Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Párok! Van köztetek olyan...

Párok! Van köztetek olyan akiknél az egyikőtök már szeretne babát, de a másik fél még nem?

Figyelt kérdés

A párommal 6 éve vagyunk együtt, együtt is élünk, én már nagyon szeretnék kisbabát, de a párom azon az állásponton van,hogy még nem, majd.

Én itthon vagyok,nem dolgozom.

A párom dolgozik.

Dolgoztam én is,csak vállalkozó lettem, így nem lehet másodállásom.

24/N, a párom 27/F


2013. febr. 8. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs jovedelmed, akkor nem kellene meg gyerek.
2013. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Mi is így voltunk 2 éve. Én szerettem volna már babát nagyon, a párom még nem. Persze akkor még csak egy éve dolgoztam, úgyhogy az eszemmel én is tudtam, hogy várni kell még. Tavaly döntöttünk úgy, hogy most már jöhet. Akkor már 4 éve voltunk együtt. Tavaszra várjuk a babát. Neked is inkább az eszedre kellene hallgatnod, és előbb a feltételeket megteremteni.
2013. febr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van jövedelmem,mivel vállalkozó vagyok én is és a párom is. Ez 5 évig így lesz.
2013. febr. 8. 10:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk fordított a helyzet, a párom szeretne már, én meg még nem. Azt tudni kell, hogy nekem van már egy fiam, nem a párom az apukája, de ő neveli teljes mértékben.

Nem azt mondom, hogy egyáltalán nem akarok, csak most nem jönne jókor. Egyrészt én most egyetemre járok, szeretném megkapni a diplomámat, két gyerek mellett nehezen bírnám. Diploma után meg szeretnék még dolgozni a szakmámban 1-2 évet. A pénz a másik, mivel most nem dolgozom főállásban, részmunkaidős melóm is csak pár hónapja van, nem kapnék gyed-et, a párom fizetése meg kevés négy embernek, és egy baba mellett én se tudnám csinálni a munkámat, amit most végzek, márpedig az a pénz is jó, hogy van. Plusz a lakás is kicsi, béreljük amúgy, szóval költözni egyszerű lenne, de nem tudnánk most egy nagyobb lakást sem kifizetni, sem fenntartani. Szóval mindenképpen meg kell azt várnunk, hogy én is el tudjak kezdeni rendesen, főállásban dolgozni.

Egyébként valahol már én is ott vagyok, hogy szeretnék még egy gyereket, de hát a körülmények még nem adottak, és nem is érzem tragédiának, hogy még nem tartunk ott.

Különben a párom is tisztában van vele, hogy mi a helyzet, nem is vitatéma ez nálunk, csak ő már legszívesebben előrepörgetné az időt, nekem meg tulajdonképpen jó ez így most.

25/N (párom ugyanennyi)

2013. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi 7 év után vállaltunk gyereket. A férjem szerette volna nagyon, én is szerettem volna, de nem még nem annyira, mint a férjem, mert még akkor fejeztem be a sulit, és még csak akkor kezdtem dolgozni. Végül "beadtam a derekam", és NEM BÁNTAM MEG! Nagyon boldog vagyok, hogy most már 3-an vagyunk. Én 28 vagyok, a férjem 26, a gyönyörű kisfiunk pedig tegnap töltötte az 5 hónapot.
2013. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!