Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Párok! HA egyikőtök beteg...

Párok! HA egyikőtök beteg akkor a másik mindig elkapja tőle?

Figyelt kérdés
Én ha beteg vagyok vagy ha a párom beteg akkor nem szeretek találkozni vele, nehogy átadjuk egymásnak. De a közérzetem miatt sem szeretem a találkozókat ilyenkor. Nem tudom, hogy kéne csinálni ha összeköltözünk. Hogy van nálatok akik együtt élnek? Nem érintkeztek annyira sokszor vagy mi? Én aszthmás vagyok, ha elkapok egy kis bacit is, nálam durvábban kijön, vagy, hogy rámegy a tüdőmre és kórházba is kerülök. Mi a megoldás?
2011. nov. 20. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És gondolj bele, ha majd gyereked lesz, hetente hozza haza a mindenféle bacikat az egész családnak...
2011. nov. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

A parom sokszor van megfazva, legutobb a szajaban volt egy apro, fajdalmas kis seb, de mi nem szoktunk elkapni egymastol semmit, vagyis inkabb en tole mert ram nem jellemzoek a betegsegek :)


Csok ugyanugy szokott lenni, de ilyenkor altalaban kevesebb. Szeretkezes, haaat ez valtozo, attol fugg mennyire erzi rosszul magat. De ha ilyesmirol van szo, altalaban hirtelen meggyogyul 1 orara. Erdekes! :)))


Aztan utana folytatodik a ,,halalos,, betegseg es sajnalni meg apolni kell. Altalaban simogatom, ha valamire szuksege van akkor kiszolgalom, osszebujunk, egyutt pihenunk.


Nem szoktunk betegseg eseten se eltavolodni egymastol, en szeretem, hogy ilyenkor vigyazhatok ra, o meg szereti, hogy ilyenkor rogton ugrok neki mindenert. :)

2011. nov. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
El szoktuk kapni egymástól, pl. a náthát. Nálad ez fóbia amúgy? Én is asztmás vagyok és együtt élek a párommal. Legtöbbször épp én vagyok az, aki hazahozza a bacit, bár egy helyen dolgozunk, 2000 emberrel, könnyen összeszedünk bármit. Ha nem tudnád, csókkal az összes létező baciját megkapod a párodnak. És azok mind ott maradnak a szájüregedben. Ehhez nem kell ép betegnek lenni az egyik félnek. Egy idő után úgyis összerázódtok ilyen téren is.
2011. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3.- igen lehet, hogy fóbia, jól gondoltad, mert mióta legutóbb kis megfázásból aszthmatikus roham lett nagyon megijedtem, mert nagyon rossz volt. Azóta nem nagyon merek így érintkezni oylankor ha már jobban köhög vagy valami, lehet ezért is kapom el mert rástresszelek.
2011. nov. 20. 17:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nem élhetsz hermetikusan lezárható üvegbúrában, emberek nélkül. Nem tudom, mi a foglalkozásod, vagy mi lesz, de emberek mindenütt vannak. Nem tudod kivédeni, hogy ne kapj el egy náthát. Nem a párod lesz az egyetlen, akivel érintkezel, elég, ha buszra szállsz, elmész egy ember mellett, stb...
2011. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én épp beteg vagyok, meg vaygok fázva. Együtt élünk. Ilyenkor mit csináljunk? Költözzek szaállodába? Nem csókolózunk és kész. Általában nem kapjuk el egymástól.
2011. nov. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!