Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez mitől van? Folyik a bal...

Ez mitől van? Folyik a bal mellemből a tej (8hónapja nem szoptatok), és nem jött meg.

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom mi, de a helyedben orvoshoz mennék, illetve már rég mentem volna. Ha a szoptatás után legkésőbb két hónappal nem jött volna meg, orvoshoz mentem volna. Ha abbahagytad a szoptatást 8 hónapja és még nem jött meg az nem normális, főleg, hogy most még tej is folyik...

2013. febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még a terhesség ami eszembe jutott, de az is kilőve, ha jól gondolom...
2013. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hormonzavar. További infóért irány az orvos! Valószínűleg prolaktin gond, simán lehet pajzsmirigy probléma, IR, vagy PCOS.
2013. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha 8 hónapja nem jött meg, az már magában gond.

Én 1 éve nem szoptatok, de még pár hónappal ezelőtt is volt hogy folyt pár csepp a cicimből. A doki arra azt mondta, hogy ez majd magától elmúlik, nincs mit tenni vele, idő kell a hormonoknak, hogy helyre rázódjanak.


Én a helyedben minél előbb orvoshoz mennék a saját egészségem érdekében.

2013. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, de én mellette rendesen menstruáltam,


utolsó voltam

2013. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Most nem jött meg, ebben a hónapban, és most kezdett el folyni a tejem is.

Épp a dokit se tudom elérni, hogy ez mi a szösztől van.

Ami fix, hogy nem terhesség(ami utoljára volt "esélye" nuvaring mellett, az most kéne kibújjon, asszem azt észrevettem volna)

2013. febr. 5. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!