Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Már egy éve nem szoptatok, de...

Már egy éve nem szoptatok, de olyan fehér színű folyadék jött az egyik mellemből, mintha tej lenne? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Tej. Előfordul. Ha nem fáj a melled, nem gyulladt be stb, akkor semmi teendő szerintem.

Ha bármi más panaszod van, akár a ciklussal, vagy nem jön a kis tesó, ilyesmi, akkor doki.

2012. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én lassan másfél éve nem szoptatok, mégis van tejem.. :)

Voltam dokinál, de azt mondta normális, és vannak akiknek évekbe telik mire elapad teljesen.. remek, Én ide tartozom.. :) A homeos bogyó nem használt!

2012. aug. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. aug. 8. 12:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ha jól êrtem eddig nem volt tejed, már egy éve? Ezt ha nem vagy terhes, galactorrhoea-nak hívják. Menj el nőgyógyászhoz, nekem is volt, csinálnak hormonvizsgálatot. Nem váltottál esetleg fogamzásgátlót mostanság?
2012. aug. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!