Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött agusztus 11-én és...

Megjött agusztus 11-én és megint meg jött 30-án. Fürödtem reggel és megjomtam a mellbimbomat és valami fehér folyadék jött ki belöle. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
+0-án is rendesen véreztél?Nem csak barnáztál?Mert akkor lehetett beágyazódás is.A fehér folyadék sajnos nem tudom.Lehet hormon zavar.
2009. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

30-án


Bocsi!

2009. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen rendesen meg volt.Csak nem értem miért jön meg ilyen sürün!!
2009. szept. 4. 14:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezzel el kell menned dokihoz az tuti!Mert úgy már volt egy hónapban kétszer,hogy hónap legelején lett vége aztán hónap végére esett a következő kezdése de nálad nem telt el 28 nap.Csak 19 ha jól számolom.Biztos semmi komoly csak be kell állítani a ciklusodat.

Vagy lehet stresszesebb voltál vagy történt valami ami miatt felborult a ciklusod!

2009. szept. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valami hormonprobléma lesz, legalábbis a tüneteid nagyon arra utalnak. Menj el dokihoz!
2009. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó ha elmész orvoshoz, de nem kell előre ijedezni. Ismerősömnek már a terhessége elejétől volt teje, csak mondta az orvos, h ne nyomkodja a mellbimbóját, mert még nincs rá szükség.
2009. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Nekem szinte állandóan van egy-két csepp fehér folyadék a mellemben már évek óta de a dokim szerint ez nem gond - a rendszertelen menzimmel és a hormonjaimmal függ össze. Nyomkodni viszont nem szabad. Valószinű nálad is a hormonok okozzák. Szerintem is irány a doki - a ciklusodat rendbe kell hozni.
2009. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!