Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tabletta mellett estem teherbe...

Tabletta mellett estem teherbe, főiskolás vagyok. Végig lehet ezt így csinálni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, másodéves főiskolás, 7 hetes babás - tablettát szedtem, úgy jött össze, pedig mindig percre pontosan vettem be.


A párom (29) - férjem - teljes mértékben mellettem van, habár még ő sem tervezte ilyen hamar, de mindenképp meg szeretnénk tartani, mert úgy volt, hogy neki nagyon kicsi az esélye saját, természetes úton fogant babára. Nem mellesleg pedig nagyon vágyott már rá.


Viszont rettenetesen félek, mi lesz ezután. Igaz, hogy két helyen is dolgozik, de én tanultam, nem kapok majd semmit, úgy jöttünk ki anyagilag, hogy én kaptam az iskolától is pénzt, árvaellátást, diákmunkát vállaltam, ő nem tudott segíteni, csak a lakhatásban. Szülői segítség minimális.


Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogy oldottátok meg?


2013. jan. 31. 22:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nekem az őskorban amikor a To-t kérdeztem, hogy hogy kell passzívozni, semmit se szólt, hogy babázok, gratulált, szépen egy évig szabin voltam. És már nem is tudom miért mentem be nyáron, 1éves volt a fiam akkor, kérdi, na akkor szeptemberben megyek-e. Mondom persze, csak januárban megyek szülni. Na ott padlót fogott:D

De nem volt semmi, kicsi januárban született, túlhordással, bukott a kitalált vizsgafelvételem. Nemzetközi gazdaságtan vizsgáról 5perces fájásokkal jöttem ki:D Csongrádinál:D vajh az miért nem lett meg?:)

És a csajok bánatára anno 9hónaposan a lányom "eljegyezte" Almásit(SÜTI)


Annyi, hogy majd a gyeses határozatodat ad le, mert az kell nekik, nem tom mire, de le kell adni. Amúgy nem hatja meg őket, hogy te kismacskát vagy gyereket nevelsz. Nem okoz nekik problémát, megkülönböztetett elbánást se adnak(na jó volt, hogy a hasamra tekintettel ülhettem sor szélén vizsgán az üres helyen, vagy akartak vizet csokit adni, ne legyek rosszul, de ennyi)

Kitartást, én már látom a fényt az alagút végén:)

(ha van kedved esetleg dumcsizni bent, akkor írj privit)

2013. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!