Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem tudom a lányomat a...

Miért nem tudom a lányomat a keresztnevén szólítani? 10 hetes

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 22:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én olyan 2-3 hónapos koráig nem tudtam a nevén szólítani,mindig valami mást mondtam neki,életem,édesem,cica,csibe stb..ami épp a számra jött. Aggódtam is,hogy miért van ez,van neki rendes neve,mégsem tudom úgy hívni. Aztán szépen egyik napról a másikra elkezdtem a nevén szólítani,persze most is becézem,de azért már használom a nevét is :) Egyébként az apja se tudta a nevén hívni,de most már neki is megy :) Ahogy így olvasgatok,én azt látom,hogy az esetek többségében el kell teljen kis idő,míg a szülők a nevén nevezik a babát,de lehet,hogy én tévedek :)
2013. jan. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Csajok köszönöm a válaszokat.Megy a zöld tappancs.:)
2013. jan. 25. 10:10
 23/24 A kérdező kommentje:
Nálunk az apja sem mondja neki,hogy Lora.Mikor a pocakban volt azt mondta neki,hogy pocak baba.:)Így ő néha ciust,vagy pocak babát mond neki.:)
2013. jan. 25. 10:11
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik Lora név, de soha nem adnám a gyerekemnek, mert tudom, h nem szólítanám így. Nem jön szájra, mert idegen. Ez pedig azt jelenti, hogy nem jó a név. Meg lehet szokni idővel, persze. De én nem csak megszokni szeretném.
2013. jan. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!