Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sok olyan nő van akik 26-27...

Sok olyan nő van akik 26-27 évesek, és még nem szültek kisbabát?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Sok. Ez miért érdekes?
2013. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Még nem számoltam...
2013. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Sok. Az ismerőseim közül szinte mindegyik nő később szült. Én is.
2013. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Elég sok,bár az én környezetemben akad mindenféle!:)


Én 27évesen ismertem meg a férjem,és 30évesen szültem. Az unokahúgom nem volt még 17éves(2hét hiányzott),mikor megszülte a lányát,az egyik barátnőm 39évesen szült.

2013. jan. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
én is 26 vok és még nem szültem sajnos:( bár néha nagyon vágyom rá van mikor félek tőle, de nem szeretnék 30 után szülni
2013. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Thyl válasza:
100%

Gondolom a kérdés azt sugallja, hogy nem késő-e?

Egyáltalán nem, és kezd elegem lenni a sok "siettetőből". A férfiak ebben a korban nem szoktak még akarni gyereket, és ez teljesen normális, néha őket is partnerként kéne kezelni, ezt sok nő nem teszi meg önzésből,mert neki kell és kész, meg igy természetes, ez a normális,anyám/barátnőim,kiskegyed szerint is ez a normális stb.,aztán meg csodálkoznak ha jól elhagyják őket.

De a másik oldalról: nem vagy lekésve semmiről.Még 15 évig is lehet gyereked,ezen kár görcsölni Annyi és annyi kisgyerekkel egyedül maradó nő van és annyi válás. Jobban becsülöm azokat,akik előbb igazán megismerik maguakt és a párjukat, bölcsebbé válnak és oda születik a gyerek.

Ebben a korban még az emberek többségének semmilye sincs, nem vagyok anyagias,de mégis jó, ha már van valamid.Na és a munkatapasztalat is fontos, és hogy alakuljon ki valamilyen önálló életed, amiből később meríthestz.

Szóval nem vagy lekésve semmiről, sőt.

2013. jan. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!