Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 hete késik a menzeszem, de...

2 hete késik a menzeszem, de rettegek attól, hogy mi van, ha terhes vagyok. Közbe meg kb fél éve minden nap arra gondolok, hogy mennyire szeretnék egy kisbabát. Más is volt így vele?

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék a babának,de tudom,hogy még min. 1-2 évig nem szabad bevállalunk,hogy mindene meglegyen majd. Még a szüleimnél lakom,és amég nem lesz saját házunk,nem szeretnék babát... De mégis minden percben babára vágyok.
2013. jan. 1. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért nem csinálsz tesztet? Ha tudod annak az eredményét, akkor majd gondolkozhattok a pároddal, hogy hogyan tovább.

Én is nagyon szerettem volna babát. Mi bevállaltuk, mert nem tudtuk, mikor lesz majd sajátunk. Már megvan a második, de még mindig nincs saját házunk. Nem bánom, hogy így lett, mert a második babánkra 2,5 évet vártunk.

2013. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, nálam is így volt, de muszáj volt várnunk. Albérletben laktunk, a tulaj valószínűleg kirakott volna, ha megtudja, h terhes vagyok, meg amúgy sem akartunk az albiba gyereket, h minden percben attól kelljen rettegni, mikor adják el a fejünk fölül a lakást. Nem egyszerű kisgyerekkel albérletet találni. Így hát vártunk, míg meglesz a saját lakás és most már jöhet bármikor. Nagyon nehéz volt kivárni az időt, amikor abbahagyhattuk a védekezést, most pedig még nehezebb kivárni az időt, amikor pozitív lesz a teszt.
2013. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert az ünnepek között is dolgoztam,így nem tudtam sehol sem venni,és csak hétvégén tudok majd venni.
2013. jan. 1. 21:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Értelek. Minél előbb tesztelj, de szerintem terhes vagy. Gondolom egészségesek vagytok a pároddal. Mondjuk nem írtad, hogyan védekeztek...
2013. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fél éve hagytam abba a fog.gátlót,miután 2 év alatt 30 kilót híztam tőle. Most óvszert használunk,vagy megszakítással.
2013. jan. 1. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a hétvégéig nem jön meg, tesztelj és írj, hogy mi az eredmény. Ha negatív, én a akkor is elmennék dokihoz.

A gyógyszer abbahagyása óta rendszeres a ciklusod?

2013. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán,pár napot mindig késni szokott. Még mikor nem szedtem a gyógyszert,volt,hogy fél évig se jött meg. De az orvos akkor sem foglalkozott velem,csak annyit mondott,h semmi bajom.
2013. jan. 2. 12:35
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos negatív lett a teszt. :( Hétfőn kérek időpontot a dokihoz,hátha...
2013. jan. 5. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!