Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet panaszt tenni egy...

Hol lehet panaszt tenni egy védőnőre?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 12:38
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

feljelenteni fogom a nőt

nekem ennyi szart még soha senki nem okozott

hazudozik össze vissza

ez egy új védőnő, a régivel soha semmi probléma nem volt


az oltást a héten megkapja a lányom

2013. jan. 20. 17:14
 12/19 anonim ***** válasza:
Mondom, kérj valami papírt a gyerekorvostól és utána már könnyű dolgod lesz! Elég elszomorító, hogy milyen nyomorék védőnők vannak!!! És nem választhatsz, na ez még szomorúbb!! Pár száz hamar kiesne a kosárból, ha választás alapján menne a dolog...
2013. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

igen, az lesz


nagyon durva. Olyant mondott az ántsz nek h megtagadtam az oltást..soha nem tettem ilyet.

Lemondtam a védőnő szolgáltatást, így legalább nyugi lesz

2013. jan. 20. 17:23
 14/19 anonim ***** válasza:
54%
Ez a vèdönö nem százas. A lányomnak is csúszott egy oltása egy hónapot. Himlös volt. De a mi vèdönönk nem is igazán foglalozik velünk,nem mintha bánnám. Jó tetted ,hogy lemondtad ,èn sok èrtelmèt nem látom. Engem minding kiakasztott,hogy már megint sokat híztam.16kg+-al mentem szülni. De egy normális tanácsot nem adott.
2013. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Húúú hát ez kemény. November 17.én volt a kisfiam 15hós,és folyamatosan beteg volt,így nem kapott oltást,hanem most január 7.én.... én is beszéltem a védőnővel,mert hívott,hogy meg kapta e már,de mondtam,hogy ez van és mondta persze,persze nem gond !
2013. jan. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

van papírom róla h beteg volt egymás után 3x elég komoly betegségekkel

szóval tényleg nem értem


Ennyit a jóindulatról



köszi a válaszokat!

2013. jan. 21. 13:40
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék panaszt tenni a miénkre. Kis faluban élünk, nem lenne jó, ha kiderülne, hogy ki vagyok, aki a panaszt tette. Lehet névtelenül is feljelenteni?
2013. jan. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Golan Trevize ***** válasza:

Én Budapesten próbáltam panaszt tenni, de két nap és kismillió próbálkozás után sem sikerült ebben illetékes személyt találnom. Szerintem valaki valahol szándékosan félrevezetett, amikor illetékest próbáltam keresni.

Mondjuk két nap alatt le is higgadtam, nálunk nem "kavart be" a védőnő, csak szimplán ostoba, hülyeségeket beszél, semmivel nincs képben, trehány, és két számot nem képes soha hiba nélkül leírni.

2013. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
szerintem lehet. A jegyzőnek írhatsz levelet, esetleg névtelenül. leírhatod benne hogy mi a baj és miért szeretnél inkognitóban maradni
2013. jan. 29. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!