Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mekkora lakásba vártátok a...

Mekkora lakásba vártátok a babát? Volt külön szobája?

Figyelt kérdés

A lakásunk elég nagy alapterületű, de rossz beosztású, két nagy szobánk van. Nem tudunk megegyezni, hogy velünk egy szobában legyen a kicsi vagy építsük át az egészet, és legyen neki egy pici szobaszerűsége.

Kinél hogy volt? Ötletek?


2013. jan. 16. 13:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem raknék külön egy újszülöttet. 9hónapig együtt voltunk, hallotta a hangom stb. Nem lenne szívem már az első nap hazaérve különtenni. Egy kisbabának szüksége van az anyja közelségére,és én úgy vagyok vele, hogy ki kell élvezni, amíg ilyen szoros és bensőséges a viszonyunk, amíg én vagyok a mentsvára, mert néhány év és bizony le se leszek tojva. Én együtt alszom a babámmal és egyáltalán nem "anyámasszony katonája", sőt. Nagyon önálló kis teremtés. Nem ezzel "kapatja" el az ember a gyereket. Persze ez csak az én véleményem, látom mások "természetesen" külön altatják a babát első perctől és néhányak szerint beteges, aki "közelséget" választja. :)

Persze a külön ágy szerintem sem vészes, na de a külön szobát én már nem tudom elképzelni egy ilyen pici emberkének.

2013. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
31%
Látom, aki külön altatja a babáját 0%-ot kapott. Szánalmasak vagytok.
2013. jan. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nyilván te is rányomtál az ellentétes válaszokra egy negatívat, úgyhogy szerintem ezen ne kapd fel a vizet.
2013. jan. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%

Off. honnan veszed hogy rányomott arra aki együtt alszik (piros kezet)??? Nem is értem...

Visszatérve az együttalvással nekem sem az a gondom hogy ne lenne jó érzés a gyerekkel egy ágyban összebújni és igen nagyon gyorsan felnőnek és igen sok sok év lesz mikor " le se tojnak" na de az apával való intim együttlétet hogy lehet úgy megoldani RENDSZERESEN ha a szülői ágyban ott a gyerek? Szokták mondani mások akiknek ott alszik(alszanak mert több is van) a gyerek (ek), hogy hát megoldják máshogy...de HOGY? ÉS hol ÉS MIKOR?? És biztos hogy az apának is oké és tetszik hogy évekig nincs rendszeres szexuális élet mondjuk? Mert a néha néha meg gyorsan, meg "dugiban" az hogyan kivitelezhető évekig? Jöhet a lepont:)

2013. jan. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon jó kérdés, kedves utolsó, engem is foglalkoztat! :D
2013. jan. 17. 11:06
 16/20 anonim ***** válasza:

Onnan veszem, hogy aki leszánalmasoz ezért másokat, nem hiszem, hogy különb lenne. Érdekli őt a saját százaléka, foglalkozik a pontozással, biztosan ő is pontoz másokat. Ha nem érdekelné a dolog, akkor nem akadna ki ennyire ezen.

A másik dolog. Én sajnos már a terhességem közepe óta egyedülálló vagyok, így senkit nem zavar, hogy mellettem van a gyerek a nagy franciaágyban. Ha velem lenne az apja és nem szeretné, hogy így legyen, nyilván más megoldást keresnék és nem tenném tönkre a házaséletünket.

2013. jan. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
48%
Most nagyon mellé trafáltál, mert én senkit nem pontoztam sem le sem fel. Nem a százalékom érdekel, csak felháborítónak tartom, hogy összetévesztitek a dislike gombbal a válasz nem hasznos gombot. Aki külön szobában altatja a babáját az is a kérdésre válaszolt, az már más kérdés, hogy Neked esetleg nem tetszik. Tanuld meg értelmezni a szavakat, amiket a kezek alá írtak.
2013. jan. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Köszön szépen, nincs probléma a szövegértelmezésemmel.
2013. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja, és egy ember pontozása nem elég a lenullázódáshoz. Volt már, hogy engem meg egy olyan kérdésben nulláztak le, ahol elmondtam, együtt alszom a babámmal, mégsem neveztem szánalmasnak az illetőket. Ez csak egy gomb amit nyomogat mindenki arctalanul. Nem éri meg ezért infarktust kapni.
2013. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem kaptam infarktust, ahhoz egy kicsit több kell azért, de köszönöm, hogy aggódsz értem. Ha nincs gond a szövegértelmezéseddel, akkor miért érezted úgy, hogy nem volt hasznos azon anyák válasza, akik külön altatják a babájukat? Komolyan kérdezem.
2013. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!