Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyaként ezt a hajat hogyan...

Anyaként ezt a hajat hogyan változtatnád meg?

Figyelt kérdés

Derékközépig érő, barna hajam van évek óta.


Előtte persze rövid volt évekig, ezért örültem, mikor megnőtt.

Most tavasszal váltani szeretnék. Buta kérdés, de szóba jöhetne számotokra ebben a helyzetben a dauer? Tehát ezt a hosszú hajat begöndöríteni, mert 10 ismerősből 9 azt mondja, a hullámos haj sokkal jobban áll.


Esetleg hajszínváltás, kevés vágás?



2013. jan. 15. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Én nem daueroltatnám be semmi pénzért, inkább vágatnék valami jó kis közepes hosszúságú fazont.

Nekem göndör hajam van, és nagyon utálom!!!

2013. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! A dauerolást én sem választanám, ha hullámos hajat szeretnék, én inkább a hajvasalóval készítenék nagy hullámokat a hajamba. Nem annyira végleges... Nekem is hosszú hajam volt eddig, először levágattam kicsit rövidebb, fokozatos fazonra, és tartós hajszínezővel beszíneztem. Most egészen rövid :-) Üdv.
2013. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a dauer nem jött be, szálkássá tette a szögegyenes hajamat. Olyan lett, mint egy oroszlánsörény... ráadásul ha hosszú a hajad akkor kinyúlnak a tincsek és úgy már nem olyan szép. Inkább néha tedd csavarókra.

A festést pedig azért gondold át, mert akkor nincs megállás, 4-5 hetente festetni kell. Hosszú távon pedig nagyon tönkre teszi a hajat (ez is tapasztalat)

Amit viszont javasolnék, az a melir és egy esetleges más félhosszú fazon. Az nagy változás és nem olyan drasztikus, és szerintem azzal nem kell havonta fél napot fodrásznál tölteni.

2013. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2013. jan. 15. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is a hát közép ig érő hajamat levágattam kleopátrára, fufruval, és a feketéből barnát csináltattam!

Szeretem, mert tudok bele hajpántot rakni, be csavarni, ki vasalni, hamar megszárad, és mindenki észre vette a változást!

2013. jan. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!