Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fiú nevet válasszak a...

Milyen fiú nevet válasszak a családnevünk mellé?

Figyelt kérdés
1 hónap múlva születik a kisfiam. Segítsetek nekem a BERTALAN családnévhez milyen fiú név illik?
2013. jan. 14. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a Gábor ugrott be elsőnek.
2013. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak ne legyen vicces pl: Bertalan Béla; Bendegúz.

Szerintem Ádám.

2013. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Zalán!:)
2013. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dániel
2013. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A páromnak a BENCE tetszik. Csak nem tudom,hogy illik-e hozzá.
2013. jan. 14. 11:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a B betűs keresztnevek nem illenek hozzá, de ez teljesen szubjektív. Van, aki az alliterációra esküszik :)

Ami nektek tetszik, mindkettőtöknek, az legyen a neve.

Könnyű szülést kívánok!

2013. jan. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem az Endre név ugrott be először, nem tudom miért, pedig nincs is ilyen nevű ismerősöm, akinek Bertalan lenne a vezetékneve. :)


Itt van egy oldal, beírod a vezetéknevet, és kidob sok keresztnevet, hogy szerinte mi illene hozzá. Ha rámész a beállításokra, akkor részletesen be tudod állítani, hogy milyen hangzású nevet szeretnél, mi legyen a kezdőbetűje, stb. és egy csomót kidob neked, hogy mi illik a vezetéknévhez. Persze ez csak egy ötletadónak jó :)

[link]

2013. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kabymaci ***** válasza:
Szerintem a Gergő is jó :)vagy Gergely :)
2013. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én valamilyen rövidebb keresztnevet választanék, mert a Bertalan önmagában is elég hosszú. Tehát Máté, Marcell, Tamás, Gábor szerintem is, Balázs, Gergely, Erik, Zsolt. Ezek jutottak most eszembe.
2013. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!