Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fogamzásgátló módszert...

Milyen fogamzásgátló módszert válasszak?

Figyelt kérdés
Szülés óta eltelt a 6 hét.Dokihoz hétfőn megyek.Fogamzásgátló tablettát nem akarok szedni majd csak akkor ha már nem fogok szoptatni.(Tudom h lehet szopi alatt is de azt hallottam h az a fajta nem vmi biztonságos.)Gumival nem tudunk mert attól nagyon kiszáradok és egyszerűen nem megy.:((( Milyen módszerrel lehetne még ami teljesen biztonságos?Kistesót még nem tervezünk majd csak pár év múlva.:) Kinek mi vált be?
2012. nov. 17. 08:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Hát a legbiztosabb tényleg a gumi nem próbáltad sikosítoval? Még a spirált szokták javasolni de az nem túl kellemes ha felhelyezik. Vannak még hüvelytabletták meg kúpok is parmatex a neve. Vagy még az van hogy a párod nem "bent végez" hanem kint. Nekem 4 hónapos a kislányom mi igy oldjuk meg vagy gumi + sikosító mert nekem is ez a gondom.
2012. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!