Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek így teherbe...

Szerintetek így teherbe eshettem? Ha szerintetek sem, akkor vajon miért késhet?

Figyelt kérdés

Férjemmel utolsó menszesz óta egyszer voltunk csak együtt,egyéb okokból kifolyólag.

Az is úgy történt,hogy óvszerrel védekeztünk,de a kisfiúnk felkelt,így abbahagytuk és nem ment el az óvszerbe így,ugye mert félbeszakadt az együttlétünk.

Azonban mégis késik a menszeszem,már a 38.napban vagyok és semmi,csak a "meg fog jönni érzés"van rajtam már mióta.

Szerintetek?Ha Ti is úgy gondoljátok,hogy nem vagyok terhes,akkor most mit csináljak?


2013. jan. 4. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát terhes így tényleg nem nagyon lehetsz. Szerintem csinálj egy tesztet és menj dokihoz. Nem fáztál fel? Vagy nem stresszelsz sokat?
2013. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!