Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ez a témakör a legelterj...

Miért ez a témakör a legelterjedtebb?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert ráérünk érdeklődni:

- ha terhesek vagyunk és otthon kell lennünk. Tehát nem dolgozhatunk.

- ha a gyermek alszik.

- ha a gyermek apával van.

- ha este van és már alszik a gyermek.


Én sok infót és tanácsot innen szereztem/szerzek be. Kezdve a kiságyakkal és végződve a pelenka akciókkal/kuponos dolgokkal.

Én nem születtem profi anyának, nem is tudtam, hogy eszik vagy isszák.

Néha megnyugtató, hogy nem csak az én lányom üvölti át az egész napot, mert jön a foga.

És megnyugtató volt az első 6 hétben az is, hogy bármit kérdeztem, az itteni válaszolók 95%-nál is előfordult az, ami a lányomnál.

2013. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez egyébként igaz, én is sok információt innen szereztem. :) Csak nem értem, akár lehetne más is!

Mellesleg én imádom ezt a témakört, bármilyen kérdést tehetek fel, mindig kapok jó választ rá.

Mindig kedvesek az emberek :)

Leszámítva 1-2 embert, akik tahók...

Köszönöm a válaszodat!

2013. jan. 2. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert a kismamák ráérnek. Sokan vagyunk, akik be-bekukkantunk más témakörökbe, én szoktam nézegetni a Családi kapcsolatokat, a Vallást, és az Ételek-italokat, de hozzászólni ritkán szoktam. Ma betévedtem a Politikába, de hányingert kaptam.
2013. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, mert a kismamák és az anyukák ráérnek, annak ellenére, hogy folyamatosan panaszkodnak (tisztelet a kivételnek), hogy 5 percük sincs magukra :)
2013. jan. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!