Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy döntsek? Méhtükrözés-lomb...

Hogy döntsek? Méhtükrözés-lombik témakör.

Figyelt kérdés
Méhtükrözésre kell mennem, de a doki azt mondta, hogy a tükrözés után minél hamarabb lesz a lombik, annál jobbak az esélyek. Viszont én már szívesen túl lennék e tükrözésen, félek is tőle, stb, másrészt semmi nem 100%, az sem, hogy ha várok még 1 hónapot a tükrözéssel, rögtön utána tudjuk csinálni a lombikot. De valószínűleg igen. A lombikot leghamarabb júniusban tudjuk csinálni, tehát tükrözésre ott az április vagy a május.
2010. márc. 30. 09:28
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Nekem volt augusztusban méhtükrözésem, nem csináltak semmit, csak megnéztek, és a 2. lombikból februári beültetésből maradt meg a babám, aki azóta már megszületett. Szerintem függ attól is miért tükröznek, s mit csinálnak.

Nálam csak 1 napos műtét volt ez, éhgyomorra mentem, altattak, aludtam egy jót, és mikor felébredtem semmi probléma nem volt. Rá pár órára haza is mehettem.

Nincs semmi nyoma sem, max pici vérzés lehet utána. Amit nekem mondtak a menzesz utáni héten érdemes megcsináltatni. Remélem segítettem.

2010. ápr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattál :)
2010. ápr. 7. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!