Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megkaptam életem legnagyobb...

Megkaptam életem legnagyobb karácsonyi ajándékát, a saját Gyermekeimet. Hogyan férnek bele ismét az életembe? Mi értelme van az Apjuk nélkül? Eltudom látni Őket? Vigyem el Őket vagy hagyjam, hogy itt járják ki az óvodát és iskolát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hol is kezdjem?

Kisebbik Lányomat 2011.07.30.-án szültem. Sajnos utána gyermekágyi pszichózist kaptam, 2 x 2 hónap a Szt. János Kórházban voltam és ez idő alatt elvette a Gyámügy a Gyermekeimet és Édesanyámnál helyezte el.

Párom, a Lányaim Édesapja 2012.januártól augusztusig nem jelentkezett.

Augusztusig ott laktam a Gyermekeimmel Édesanyámnál és mivel nem kaphattam vissza Őket, szeptember 3.-ától munkába álltam és ismét összeköltöztem a Gyermekeim Apjával.

Gyermekeim Apját imádom, sajnos nem bírok Nélküle élni, Ő volt mindenben az első nekem. De mióta együtt laktunk kaptam rengeteg beszólást: Eladtad Anyádnak a Gyermekeinket, Anyád juttatott diliházba, köpd szembe Anyádat, hogy elvette Őket, örülni fog ha majd meghal, stb... Most úgy összevesztünk, hogy totál lelépett.

Megkaptam életem legnagyobb karácsonyi ajándékát, a saját Gyermekeim közül a két nagyobbat. Ahogy meg tudtam sírtam örömömben napokon át, mint amikor hiányoztak.

De most teljesen elbizonytalanodtam. Apa lelépett, én Nélkülük kezdtem új életet, dolgozom. Hogyan férnek bele ismét az életembe? Mi értelme van az Apjuk nélkül? Eltudom látni Őket egyedül?

Most vigyem el Őket vagy hagyjam, hogy itt járják ki az óvodát és iskolát?

Anyám megkapta a levelet, hogy ki kell adnia nekem Őket!!!

Mit tegyek???



2012. dec. 28. 18:03
1 2
 11/17 anonim válasza:
illetve 5-ös, csak béna :)
2012. dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Fogd a gyerekeket és kezdj velük új életet, most állj a sarkadra és mutasd meg hogy jó anya tudsz lenni, az elsők a gyerekek, és persze hogy helyt tudsz állni, hiszen ők az életed, és te az övék.Legyél jó anyjuk és pótold be az eddig elvesztett időt!Pár nap alatt belerázódsz, hiszen ezt akartad !És már az lesz fucsa ha nem veled vannak!A férfi pedig nullát nem ér !
2012. dec. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam a belinkelt korábbi kérdésed is. Egy valamit nem értek! Azt írtad, hogy ő volt neked mindenben az első, és hogy 2 gyereked van tőle, mégis később 3 gyerekről beszélsz. Ez hogy jött össze, vagy félre írtad?

Az a baj szerintem, hogy a gyerekeid fogják a te "kapcsolatfüggésednek" meginni a levét. Ők is később nagy valószínűséggel ilyen lelkisérült és beteg felnőttek lesznek.

A legnagyobb esélyük a normális és harmonikus életre akkor van, ha a nagyinál maradnak, és nem vesznek részt teljesen ebbe a se veled se nélküled házasságba. Ki így jó anya, ki úgy, szerintem te akkor leszel jó anya, ha a nagyinál maradhatnak, és boldog életük lesz.

Te pedig lehetsz annyira önző így hogy a saját ki szerelmedet hajszolod, és nem kell azon aggódnod, hogy ők mit látnak ebből.

Sajnálom, hogy a férjed fontosabb a gyerekeknél, tényleg ez borzasztó dolog...

2012. dec. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Ilyen hozzáállással szerintem is a Nagyinál lenne a legjobb a gyerekeknek. Ha nem vagytok jóban azzal a férfival, minek szültél még egy gyereket? Anyukádnak csak tisztelet jár, hogy elvállalta a gyermekek felügyeletét amíg Te kórházban voltál, és amíg a drága apukájuk lelépett!!!! Szerintem semmi joga nincs annak az embernek ilyeneket kiejtenie a száján!!!!!! "Eladtad Anyádnak a Gyermekeinket"- Erre meg csak azt tudom mondani, hogy ez a bunkó hol volt, amikor a gyerekeket az Anyukádnál helyezték el? Biztos jól kipihente magát. Csak azt nem értem az Égiek ilyennek minek adnak gyereket? Több ezren meg egy szem gyermekért szenvednek év tizedekig, és vagy sikerül vagy nem.

Ha pedig nem férnek bele az életedbe, add vissza Anyukádnak, akinek majd beleférnek az életébe.

2012. dec. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

"Csak azt nem értem az Égiek ilyennek minek adnak gyereket?"


Jó, ennyi erővel azt is meg lehetne kérdezni, hogy az égiek az ilyen embernek minek adnak olyan nőt, aki még akkor is hűséges a párjához, amikor az már szinte agyon akarja őt verni, míg sok normális férfinek soha életében nem lesz nője vagy kifog valami hárpiát vagy egy önző dögöt. Na, erre mi a válasz?


Az Égijeid nem léteznek, törődj bele. A győzelmet az erősebb, szebb, humorosabb, ügyesebb, okosabb és jobb színész aratja, nem az, aki kedves a drágalátos Égieknek...

2012. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Maradj Édesanyádnál a gyermekekkel.

De nem egészen értem,oké,hogy anyud kapta a felügyeletet,de te is ott voltál velük,hiszen anyudnál laktál, vagyis a gyerekekkel együtt. Csak azért mert nem volt hivatalos papir,fogtad magad és elhagytad a gyermekeid egy tróger pasiért.

vagyis sokkal jobb lenne,ha anyudnál maradnának

2012. dec. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én a helyedben odaköltöznék az anyukádhoz, hisz ha jól értettem, ott van a legkisebb gyerek is, és akkor lehetnétek együtt, dolgozhatnál, ott a mama nyugdíja is, és ő gondolom szeret téged is, meg a gyerekeket is, az apjukat meg elfelejteném.
2013. jan. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!