Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idősen engeded meg a...

Mennyi idősen engeded meg a gyerekednek, hogy fennmaradjon éjfélig szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Ugye, nemcsak szerintem nem való egy két és fél évesnek, hogy éjfélkor velünk együtt bulizzon?

Tavaly véletlenül így alakult. De ez nem volt így tervezve, speciális eset volt. Most meg egyesek azt hiszik, hogy ha tavaly igen, akkor idén is...

Persze meg is volt szegény gyerek zavarodva másnap, szinte egész nap sírt. Én nem fogom hagyni! De azért kiváncsi vagyok mások véleményére.


Köszi



2012. dec. 26. 17:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A kezdetektől...a nagyobb 4.5 éves,a pici 3 hónapos.Addig maradhat fenn-szenteste,szilveszterkor,születésnapkor-ameddig akar/bír.Nálunk nincs gond,nem okoz neki gondot(nem zavarodik össze,nem nyűgös).
2012. dec. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Én senkit nem pontoztam le!

Sőt, még egyáltalán nem is pontoztam senkit, de mindenkit pozitívan fogok értékelni, mert érdekelt a véleményetek, és megosztottátok velem. Ezért tettem fel a kérdést. Köszönöm!

Elfogadom, ha valaki mást gondol, de bevallom, megleptek a válaszok.

2012. dec. 26. 22:44
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 4 évesen megengedtem volna a lányomnak, akkor nálunk volt szilveszteri "buli" (1 baráti házaspár volt itt a gyerekeikkel), de 11 körül kidőlt. :)) Tavaly nem szilvesztereztünk, mert még kicsi volt a kisöccse, idén még nem tudom, mi lesz. Szerintem még most sem bírná sokkal tovább.
2012. dec. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nagytesó vagyok (18/F) és rohadtul nem örülnék annak ha fenntmarad. Minek? Mit csinál? Kabaré nem neki való még, az internet minek neki, és minek neki fenntmaradni egyáltalán?
2020. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!