Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idősen engeded meg a...

Mennyi idősen engeded meg a gyerekednek, hogy fennmaradjon éjfélig szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Ugye, nemcsak szerintem nem való egy két és fél évesnek, hogy éjfélkor velünk együtt bulizzon?

Tavaly véletlenül így alakult. De ez nem volt így tervezve, speciális eset volt. Most meg egyesek azt hiszik, hogy ha tavaly igen, akkor idén is...

Persze meg is volt szegény gyerek zavarodva másnap, szinte egész nap sírt. Én nem fogom hagyni! De azért kiváncsi vagyok mások véleményére.


Köszi



2012. dec. 26. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Bármennyi idősen. A kisebb 1 évesen bírta. Ekkor megengedem neki, hogy ameddig szeretnének addig legyenek fennt. Tavaly hajnal 2 volt. De az is csak azért mert én voltam fáradt. De voltunk már nőnapi buliban 2 évesen hajnal 4-ig. Lakodalomban 15 hónapossl hajnali 2 körülig bírta. Ilyenekből nem csinálunk ügyet.

De ha a te gyermeked ennyire nem bírja hogy egész nap sír, akkor inkább aludjon.Nem egyformák a gyerekek. Leírja mindenki a saját tapasztalatát, vagy a véleményét, de az nem biztos, hogy épp nektek megfelelő.

2012. dec. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kisebbek is bírták.Persze nagyszülőkkel való buli abból állt, hogy gyerekpezsit ittunk, Gálvölgyi showt néztünk, meg trombitáltak a gyerekek.Nálunk a szokásos elsejei program,hogy lemegyünk délután sétálni a Balcsipartra, így fel is frissülnek.

Ezt mindenki maga döntse el.

2012. dec. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy-hogy egyesek azt hiszik, hogy tavaly igen, akkor most is? A gyerekeddel akarnak bulizni? Különben ezen az egy napon szerintem bármelyik gyerek fent maradhat ameddig bír, ha elfárad úgyis elalszik. Ha meg esetleg nagyon kimerül, akkor aludhat elsején, ameddig csak akar. Nem kell ebből olyan nagy problémát csinálni.
2012. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Igen, gyerektől is függ.

Ha nyűgösebb, akkor inkább fektesd időben.

Alapból szerintem egy gyereknek 8 körül ágyban a helye, de van, amikor ez nem kivitelezhető. A lényeg, hogy a gyereknek legyen jó, ha el is tolódik, figyelni kell rá.

2012. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A lányom 4 éves, és azt mondtam neki, addig maradhat, amíg csak ébren bír lenni. :)

Nagyon örül neki, de nem hinném, hogy 10-nél tovább fent lesz. :)

2012. dec. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze anyósomékhoz kellene menni szilveszterezni. Tavaly nem náluk voltunk. A férjem hiszi azt szerintem, hogy most már akkor ott kell éjfeleznünk, mert tavaly is fent volt. De az teljesen más volt! Még soha nem aludt ott egyetlen percet sem a gyerekünk anyósoméknál, nincsenek olyan körülmények, szóval nem tudna ott lefeküdni, ha álmos lenne. Én olyan 10 körül hazamennék vele. Utálom ezt a "muszáj" dolgot. Mintha nekik ez "járna", hogy ott legyünk. Nem az számít, hogy a gyereknek mi a jó.
2012. dec. 26. 18:22
 7/14 A kérdező kommentje:

Meg hiába engedem, hogy másnap aludtjon, ameddig akar, ha alvás után is sír, nyafog, egyszerűen nyűgös? Nem lehetséges egész nap aludni.

Köszi

2012. dec. 26. 18:33
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Első vagyok, most mi rosszat írtam??? Azért mert az én gyerekeim ilyen kirívó esetben bírják az éjszakázást? Ez most rossz. Azt kérdezted mennyi idősen engedjük meg a gyereknek...? Válaszoltam. De azt is írtam nem egyformák a gyerekek, akinél nem megy tök fölösleges erőltetni. Könyörgöm ebben mi volt a lepontoznivaló????
2012. dec. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Attól függ mit értesz bulizás alatt? Én idén a férjemmel s egy nagyon jó barátunkkal fogok szilveszterezni. 2 nagyon jó baráttal szoktunk,de az egyik idén elutazik Pestről. Mióta megvan a lányunk,azóta az első szilveszterén a(z elutazó ismerősnél voltunk,ahol ő már 8-9körül aludt. Tavaly a másik ismerősnél voltunk,ekkor már birta olyan 1ig. Utána kidőlt s aludt,mi is csak tv-ztünk meg beszélgettünk. Möst idén a haverunk jön hozzánk s itt lesz a nagy "szilveszteri parti". Leszünk 3an:) Tv,duma,néha kis pezsi,hamizás.. Ugyanaz mint amikor átjön hozzánk a haver csak most itt alszik.. Majd kiderül a 2.5 éves lányunk meddig birja..Ha fáradt,akkor majd lefekszik aludni,aztán alszik ameddig akar. Ő szerencsére nem lesz nyügös.Remélem...
2012. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az enyém már 2 évesen bepróbálkozott, hogy fenn marad, tavaly volt 3, akkor már sikerült neki, de tüzijáték után egyből kidőlt, gondolom idén is fenn marad.

A karácsonyon kívül még ez az a nap amit nem szabályzok. Az enyém is nyűgös másnap, de azt az egy napot kibírom valahogy, én is nyűgös vagyok ha nem alszom ki magam. Emiatt nem fog összedőlni a világ és baja sem lesz a gyereknek. Jan 1-én úgysem csinálunk soha semmit, pihi van ezerrel és alvás egész nap. :))

2012. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!