Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lesz, aki egyedül lesz a...

Lesz, aki egyedül lesz a babájával Szilveszterkor?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
valószínüleg egyedül leszünk mert a férjem dolgozni fog.
2010. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én meg akkorra vagyok kiírva! Még az is előfordulhat,hogy akkor szülök....akkor igen, egyedül leszek vele.

Bár remélem hogy elöbb jön mert akkor meg a 2,5 éves lányomnak kéne nélkülöznie minket szülőket.....bár ha bele gondolok akkor a karácsony rosszabb lenne mindannyionknak.

2010. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még nem tudom. Én egyedül nevelem a kisfiam, szóval ha itthon leszünk, lehet, hogy kettesben ünneplünk. De elvileg az a terv, hogy megy mamizni, mint tavaly, csak lehet, hogy idén anyukám készül valahova, még nem tudom. De ha itthon leszünk, akkor lehet, hogy hívok egy kis társaságot, csak lehet, hogy mindenki megy valami giga buliba, szóval nem biztos, hogy jönnek. Hát, ez még nagyon kérdéses...
2010. nov. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én biztos kettesben leszek a lányommal, hiszen egyedül nevelem, nagy baráti kör, rokonság meg nincs.
2010. nov. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!