Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek olyan nőt jobban...

Ismertek olyan nőt jobban monnddva kismamát aki kokainozott várandóssága alatt? Mi lett a babával?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 21:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerek ilyet, de szerintem aki már kokaint fogyaszt, az már nem számít alkalmi drogfogyasztónak, hanem kábítószer függő. Felelőtlenségnek tartom már a terhességet is. Az biztos, hogy a baba drogfüggőként születik. Koraszülés, halva születés, fejlődési rendellenességek mind szóba jöhetnek.
2012. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Ezt találtam...érdekes.



[link]

2012. dec. 22. 21:54
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mint előttem is írták a baba drogfüggőként jön a világra. Tehát intenzívre kerül ahol leszedik a szerről. Ha sikerül élve, valamennyire normálisként átvészelnie, akkor is is függő marad. Mint minden függő. Később nagyon nagy eséllyel válik majd ő is fogyasztóvá, hiszen az agy nem felejt. Csak neki nincs választása. Tudjuk milyen kínnal jár egy felnőttnek az elvonás. Akkor egy baba, aki, még semmit nem tud, senkinek nem ártott, nem kellene, hogy úgy szenvedjen. Mert neki ugyanúgy fáj.
2012. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Szerintem az a legbiztosabb, ha bemész egy baba intenzív, (vagy koraszülött) osztályra és megkérdezed az ott dolgozók tapasztalatait a kokainfüggő csecsemőkről. Ugyanis ha a mama függ, akkora baba is.
2012. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen, pár hete volt nálunk egy hasonló eset. A baba a gyermekosztályra került súlyos elvonási tünetekkel...

(Az anyuka egész terhessége alatt altatót szedett. Arról most ne beszéljünk, hogy a későbbiekben ez milyen problémákat fog okozni szegénykének)

Az anyuka naponta járt hozzá. Aztán a wc-ben belőtte magát, így a pszihiátriára került...

2012. dec. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!