Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mikor jött meg...

Szülés után mikor jött meg nektek? Hány napig tartott? Tudom hogy nem vagyunk egyformák de érdekelne.

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 02:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem 10 hónappal szülés után jött meg, és az első három nap elég durva volt, szinte óránként cseréltem betétet. Végülis 6 napig tartott, de sokkal több volt, mint előtte. Azóta már megjött még egyszer, most már használtam tampont is. Most is elég sok volt.

Azt szokták mondani, hogy akkor lehet tampont használni, ha már nem darabos a vérzés, és nem maradt ki sok idő a két vérzés között (itt most hónapokra gondolok)

2012. dec. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
7 hónapos lesz a lányom januárba és most jött meg először még szoptatok meg kap babakaját is
2012. dec. 21. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!