Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mikor jött meg...

Szülés után mikor jött meg nektek? Hány napig tartott? Tudom hogy nem vagyunk egyformák de érdekelne.

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 02:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6 honapra jott meg es nem emlekszem meddig tartott talan 5 napig mint egy atlagos mensi - ha nem az lett volna valoszinu emlekeznek...igaz masfel eve volt...
2012. dec. 21. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6 héttel utána. Rendesen, a szokásos 3-4 napos volt!
2012. dec. 21. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18 honapra.Nem emlekszem milyen volt.
2012. dec. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9 hónapos a fiam, még nem jött meg. Jó lenne pedig, mert lassan tesót szeretnénk...
2012. dec. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6 hónappal utána. Rövidebb volt, mint a szokásos.
2012. dec. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pontosan három hónapra, kicsit bővebb azóta, mint amit megszoktam terhesség előtt.
2012. dec. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szülés után kb. 10 héttel. Rögtön elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, mert a terhesség előtt is csak akkor volt normális vérzésem, amikor szedtem. Ennek ellenére majdnem 1 hónapig tartott, gyakorlatilag összeért a következő vérzéssel. Csak akkor állt el, amikor a 2. levél fogamzásgátlót elkezdtem. Voltam persze orvosnál. Megvizsgált, nem talált semmi kórosat és azt mondta, hogy ilyenkor még szinte bármi előfordulhat.
2012. dec. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7 hónapos volt a fiam, amikor először megjött. A szokásos 4-5 napig tartott.
2012. dec. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor én is számitsak 6-7 napra? Amugy az hogy lehet hogy éjjel alig van? Mikor használhatok tampont hogy ne legyen "baleset"? A betétnél éjjel mindig kifolyik
2012. dec. 21. 10:03
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy szoptatsz-e. Nekem pl összefüggött azzal, hogy kiváltottam egy étkezést a lányomnál.

Persze van akinek addig meg sem jön, amígy csak egyszer is cicizik a babája, mag van olyan is akinek rendszeres szoptatás alatt megjön.

Tampont használhatsz, ha már hónapok telltek el a szülés óta és nem okoz fájdalmat.

2012. dec. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!