Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnál babát így?

Vállalnál babát így?

Figyelt kérdés

Férjem és én 3 éve vagyunk együtt, albérletben élünk, ő két helyen is dolgozik, biztos állása van, én jelenleg 3. félévemen vagyok főiskolán (ha elvégzem, nagy esélyem van egy jól fizető állásra is.)Ő 28, én 21 éves vagyok, albérletben élünk, 2 kocsi, és motor is van, amin még van 2 év hitel. Szülői segítség meglenne :)

Mindketten nagyon szeretnénk, és jobban vágyok családra, mintsem diplomára (tudom, hogy ez azért előnyömre lesz, azért is csinálom mégis végig).


Vállalnátok így egy babát a helyünkben?


2012. dec. 20. 19:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha jól fizető állás vár, akkor inkább dolgoznék még a helyedben. Semmivel sem vagytok elkésve. Így kapnál gyedet, esetleg tgyást is, addigra lejárna a hiteletek is. Könnyebb lenne úgy az élet!
2012. dec. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!