Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális, hogy szeretem a...

Normális, hogy szeretem a gyermekemet, de még meg se fogant?

Figyelt kérdés
Nyáron diplomázok, és minimum egy évet szeretnék még dolgozni, de csak azért, hogy kapjak gyedet. Imádom, szeretem, és úgy gondolkodok Róla, mintha már élne, csak még épp nincs a pocakomba. Nagyon jó helyre születne, anyagilag megoldanánk, évek óta együtt vagyunk a párommal, tisztességes, jó ember, aki már most borítékolja a majdan születendő gyerekünknek a félre tett pénzt, hogy semmiben ne szenvedjen hiányt. Csak néha elgondolkodok, hogy normális e ez... Nem vagyok e már belebolondulva ebbe, hogy tudom, hogy jön, hogy itt lesz közöttünk, de még várni kell? Tegnap este akaratlanul is elkezdtem zokogni szeretkezés után, hogy már megint ellene dolgoztunk. Nincs olyan perc, hogy ne lenne a fejemben, ne gondolnék Rá.
2012. dec. 18. 09:55
 1/5 A kérdező kommentje:

* pocakomban

* félretett

2012. dec. 18. 09:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Beteges. Egy alomkepet szeretsz, nem egy valós lényt. Nagyon nehéz lesz a gyerekednek.....
2012. dec. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ráfeszülsz.. vagyis túlságosan. ne görcsölj amíg nem leszel terhes élvezd az életet. sok olyan ember van aki nagyon akarta és nem jött össze mikor meg letett róla akkor sikerült, úgyhogy nyugi :)
2012. dec. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit beteges. És valószínűleg nagyon nehezen fog így összejönni, mert nagyon ráfeszülsz a babavállalásra. Mind szép és jó, hogy már most próbáltok spórolni rá, így kell ezt tenni. De gondolj csak bele: nyáron diplomázol, még kell valami munkát is találnod, dolgozni. Ez hosszú folyamat. Te meg már egy elképzelt babát ringatsz. Mi lesz, hogy nem olyan lesz, nem úgy fog viselkedni, ahogy az álmaidban van?
2012. dec. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor nem is tudom, hogy mi legyen. A tanulmányaimat maximálisan elvégzem, van hobbim, stb..., szóval az időmet eltöltöm, hogy tudnám "kiverni" a fejemből? Élvezzük a párommal egymás társaságát, és azt se mondhatnám, hogy valami hiányzik, de mégis... Nem tudom, mindegy. Most ezt megemésztem. :) Köszönöm a hozzászólásokat. Lehet, hogy nem jövök vissza megnézni a kérdéseket, rossz szembesülni ezzel az egésszel. :)
2012. dec. 18. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!