Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » DM-ben 1049Ft. A tejpép. Mi a...

DM-ben 1049Ft. A tejpép. Mi a véleményetek? Bővebben van lejjebb is.

Figyelt kérdés

Most kiküldte a DM a 15%-os akciót. Lehet emiatt előre megemelték az árakat? A Sparban is 'csak' 899Ft. Rossmant nem tudom, de a férjem szerint ott még oclsóbb.


Más.

C@A-nak volt a hétvégi 20%-s akciója kb. egy hónapja. Minden drága volt a boltban. Tegnap bent voltunk és voltak bizony olcsóbb termékek is.


Úgy vettem észre az utóbbi időben, hogy bizonyos akció előtt megemelik az árakat.


Nem éppen tisztességes.


2012. dec. 13. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, láttam én is a DM-es tejpépet, pont azt akartam én is venni. A Rossmannban ugyanaz 949 Ft. Csak épp nem volt, amit kerestem. Nagyon ledöbbentem a tejpépes árakon, hirtelen nagyon felmentek!
2012. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tápszer is felment. Amit mi vettünk 1999 Ft-ról 2490-re vagy 2590-re nem tudom pontosan, az Intersparban "csak" 220 Ft. Én is erre gondoltam, hogy a sok kupon miatt
2012. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én legutóbb 849-ért vettem a rossmann-ban. De amikor akciós volt (igaz az egy pár hónapja volt, hogy akciósan vettem) akkor 579-be került.
2012. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na, én ezért szoktam le a DM-ről... pofátlanul drága, inkább bemegyek a Tesco-ba és kupon nélkül is olcsóbban megveszem a termékeket! Régen nagyon szerettem DM-be járni, de most már csak a saját márkás termékeit veszem hébe-hóba!
2012. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A DM árak eléggé elszálltak. A saját márkás pelust veszem ott és néhány kozmetikumot.

A pontokat is lehet gyűjtögetni, csak jóformán nem tudod semmire beváltani. A kuponok közül csak a végösszeg engedményt szoktam használni.

Szóval csalódás a DM, ennyi idő után.

2012. dec. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Most nézem, hogy rosszul írtam, az Intersparban 2200 Ft a tápszer, nem 220.
2012. dec. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Igen, sajnos minden nagyon drága lett. De még így is olcsóbban veszem meg ott a pelust kuponnal, mint máshol akciósan. Meg kell nézni, hogy mit-hol érdemes vásárolni!


Egyébként az árak folyamatosan mindenhol kúsznak felfelé, én ezt tapasztalom. Csak néha nagyon leakciózzák a termékeket és utána nagyon fáj már kiadni a teljes összeget érte. Legalábbis nekem.

2012. dec. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a tescoban vettem egyik nap tejpépet 600ft körül, múlt héten 1030ft lett ugyanaz, de dm-ben olcsóbb
2013. jan. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!