Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen hozzáállás ez egy...

Milyen hozzáállás ez egy nagypapától?

Figyelt kérdés

A nagypapa hozta haza az oviból a gyereket. Amikor megláttuk szívinfarktust kaptunk, mert nem volt rajta sapka(papa hozta kézben a sapit) a dzsekije nem volt összehúzva, sőt még az alatt lévő kapucnis pulcsi sem volt összecipzározva, lógott rajta minden, nyaka kinn volt, harisnyában volt a nadrágot nem adta rá,...

mertünk szólni, illetve megkérdezni tőle, hogy miért nem öltöztette fel normálisan a gyereket, még ő volt megsértődve, hogy a kocsiban nem fázott...

csakhogy ki kell menni az oviból is és be is kell jönni, meg egyébként is!!! Múlt héten beteg volt a gyerek, köhögés, nátha, láz stb. abszurdum.

szerinted?


2012. dec. 12. 12:43
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a férjem csinálta ezt, de én vele beszéltem meg, nem idegenekkel....
2012. dec. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
50%
én már válaszoltam az első oldalon,és úgy gondolom egy 5 éves nem csecsemő fel tudja venni a ruháját,emellett úgy gondolom,hogy kiírni egy oldalra dühből,meg rosszindulatúságból,hogy a nagypapa nem adott a gyerekre sapkát mikor elhozta az óvodából és kövezzük megérte,azt nem tudom tolerálni segített neked,ha valami gondod van kedvesen kérd meg máskor légyszíves adjon rá minden ruhát,nem leugatni kell meg szidni idegeneknek
2012. dec. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 TKI Ibolya ***** válasza:

Nem olvastam végig a válaszokat!


De én nem értem mindenki az elején azt írja hogy egy 5 éves gyereknek lennie kell ennyi eszének hogy ha fázik szól. és a nagypapának nem kellett volna annyi eszének lenni,hogy a gyereket felöltöztetem és egyébként sem viszi ki az utcára harisnyában nadrág nélkül.Szerintem ez nem természetes és én sem hagynám szó nélkül.

2012. dec. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
8%

Nagyon remélem,hogy nem a gyerek előtt szóltál be a papának:S(bár az értelmi szintedet látva nem hiszem) csak azért hogy a gyerek még jobban ne tisztelje nagypapát...

Abban igazad van hogy hideg van bizony fel kell öltözni....de ezt már tanísd meg a csemetédnek,hogy ilyenkor mit kell felvenni...

egy 5 éves gyerek már messze jár a csecsemötől,1-2 év és megy iskolába,majd ott a tanító lesz a hibás mert nem öltözött fel a gyereked,

persze megértem hogy frászt kaptál mert a gyerek beteg volt és nem volt melegen öltözve.de akkor is meglehet mindent kulturáltan megbeszélve nem pedig vádaskodva:)

2012. dec. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
mi a problémád az értelmi szintemmel?
2012. dec. 14. 09:15
 26/35 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ilyen súlyos kifejezésekkel dobálózol és csak ezt tudtad leszűrni, hogy szerinted "Életképtelennek és nyápicnak nevelem" a gyerekemet.


Nem fogok neked magyarázkodni, csak sajnálni tudlak.

Ha látnál engem és ismernél, látnád a gyerekeimet, a férjemet, nem ezt mondanád. SAjnállak...

2013. jan. 11. 09:07
 27/35 A kérdező kommentje:

csak adminok tudnak választ törölni, te vagy szánalmas.

megsértetted a ff-t

2013. jan. 11. 11:56
 28/35 anonim ***** válasza:
Én biztos nem, mert az általad töröltetett választ nem én írtam. Ne használd ki szegény nagypapát, emeld meg magad és menj el a gyerekedért, ha semmi nem jó. Ez a dolgod.
2013. jan. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

nincs kihasználva a nagypapa, mivel talán egy hónapban 1x hozta őket haza, most már egyszersem azóta.

választ töröltetni nem lehet, esetleg jelezni a moderátor felé, aztán majd eldöntik.

2013. jan. 11. 13:36
 30/35 anonim ***** válasza:
Figyelj, akkor leírom így: Minden választ, ami nem tetszik, jelzel a moderátornak, aki kitörli? Így is Te törölteted a választ, hiába próbálsz okoskodni. Nem megy.
2013. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!