Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úgy érzem, feleslegesen...

Úgy érzem, feleslegesen vettem egy terhességi tesztet. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 hete van az, hogy nagyon rosszul érzem magam folyamatosan, éjjel-nappal. Fogalmam sincs mitől... Arra gondoltam, hogy talán terhes vagyok, de közbe rájöttem, hogy lehetetlen, mert december 4-én múlt el a menstruációm, és november 26-án voltam együtt a barátommal. Ezért kizártam, de mégis felmerült bennem, mert folyton hányingerem volt. Ez a rosszullét annyira "megütött", hogy ezekben a napokban CSAK háztartási kekszet ettem, mást nem, és jóformán semmit nem ittam. Ma már megettem egy szalámis szendvicset is, és kezdem úgy érezni, hogy jobban vagyok. Ez alapján most arra gondolok, hogy ez nem terhesség, csak nem ettem normálisan, tehát feleslegesen vettem meg egy tesztet (amit még nem csináltam meg, mert várni akartam vele még 1 hetet.) Egy kicsit elszomorodtam.

Szerintetek?



2012. dec. 7. 18:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ha vannak rosszúléteid akkor már erős pozi lenne az a teszt szerintem!..lenne annyi hcg a szervezetedben!!!
2012. dec. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Erről a tesztről én semmit sem tudok leolvasni. Még a kontroll csíkot sem :(

Ne tegyél rá effektet.

2012. dec. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
érvénytelen teszt lett. ma csináltam egy újat, negatív :(
2012. dec. 9. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!