Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan előztétek meg a terhess...

Hogyan előztétek meg a terhességi csikokat?

Figyelt kérdés
Mellen,hason....v erre nincs semmi megelőzés? Aki hajlamos rá annak lesz?
2012. nov. 4. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs megelözés, de szerintem aki nagyon vékony nincsen zsír réteg a bör alatt annak kevesebb lesz vagy semmi.


barátnöm 30 kilót hízott és semmi csíkja nem lett.

én 15 kilót és szétszakadtam miközben minden nap 2x kentem magamt igen drága krémekkel.

2012. nov. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hány kg volt a barátnőd előtte és mennyi voltál te?
2012. nov. 4. 14:40
 3/7 anonim ***** válasza:

A terhességi csíkot nem tudod megelőzni,az a terhesség végén a hasadon egy barna csík hosszában,ami szülés után elhalványodik és később eltűnik.

A stria,amire Te gondolsz,az nagyrészt hajlammal jár,de tehetsz is érte,hogy ne legyen annyira csúnya.Én speciel,babaolajjal kenegettem a 15 héttől,1 icipici csikocskám lett a köldököm mellett,szinte nem is látni,csak a nyáron miután lebarnultam,ott világosabb maradt.

2012. nov. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,arra gondolok,ami utána meg is marad örökre.
2012. nov. 4. 15:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Extra szűz olivaolaj!

Első fiamnál relatív kicsi hasam volt, kentem ilyen-olyan csikok elleni krémmel, de az utolsó hetekben jöttek a striák :(

most a 2. kisfiamnál borzasztóan, ijesztően nagy hasam volt, az elejétől kezdve extra szűz olivaolajjal kentem a hasam, mellem, combom, fenekem, és most 2 hónapos a kicsi, és sehol semmi új stria :)

Pedig nekem van rá hajlamom sajnos, de az olivaolaj segített!

És sok már ismerősömnek is, higgyétek el, megéri kipróbálni! :)

Nem véletlen, hogy minden krémben-testápolóban benne van :)

2012. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez a genetikán múlik.Elsőnél dm-es terhességi csík elleni krémet használtam kb.a 6.ik hónapig,a második gyereknél egyáltalán nem használtam semmit.160cm/58kg szoktam lenni(sajna nem vagyok 1 nádszál)17kg híztam mindkét gyerekkel
2012. nov. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a Niveától a legsötétebb kék (zsíros) krémmel a félidőtől minden nap bekenten a hasam, és azokat a részeket, ahol a terhességi csík megjelenhetett. Jól belekentem. 45 kg voltam, és 67 lettem a terhesség végére. Egy darab csíkom nincs, pedig már 40 éves voltam, amikor szültem, tehát nem egy rugalmas bőrü. A tesom 20 év körül szült, nem kente semmivel, meg is látszik rajta...

Lehet, hogy az olivaolaj is nagyon jó lehet erre.

2012. nov. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!