Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Spirál mellett terhességi...

Spirál mellett terhességi tünetek?

Figyelt kérdés

Két hónapja van hormonos spirálom.De egyre erösebb tüneteim vannak.Hányinger,derékfájás,mell fájdalom(mint amikor szoptattam és szurkált közben,meg elnehezedik).De közben megvan a mensim.

Ennyire erös mellékhatásai lennének ennek a spirálnak?


2012. nov. 5. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem voltál ellenőriztetni a spirálod miután felrakták?

Nehéz ezt megmondani, mert mindenkinél másképp hat, más mellékhatásokkal.

Nekem is hormonos van, szinte mindenki mondta, hogy készüljek, mert az első 3-4 hónapban állandó lesz a pecsételő vérzés és nem fog megszűnni a menzim (mert ez elvileg megszünteti), na ehhez képest 2 hétig pecsételtem és annyi a menzim az első hónapban ugyan megjött, de kb negyed annyi, mint szokott, és azóta semmi, mikor meg kéne jönni aznap egy kis barnás folyás és vége!

Szerintem csinálj egy tesztet, és jelentkezz be dokihoz, vagy legalább hívd fel, hogy normális-e ez!.

2012. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most megyek csak vissza kontrollra.Meg kellett várnom az elsö mensit.
2012. nov. 5. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!