Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vannak terhességi...

Miért vannak terhességi tüneteim MIRENA mellett? Most hagytam abba a szoptatást.

Figyelt kérdés

2010.június elején szültem(másodszor) 2010,szept.rakattam föl a MIRENAt,holnap lesz 1hete hogy már abszolút nem szoptatok.(már kb 1hónapja csak este szopizott)És kb másfél hónapja kezdődtek a hányingerek,émelygések.De ez mára már szinte olyan mint mikor kiderült újra babát várok.Úgy kelek,hogy émelygek,annyira hányingerem van,hogy nem tudok enni,viszont ebből kifolyólag egy idő után meg minden bajom van(mert éhes vagyok,szédül a fejem),a méhem is fájdogál,mint mikor peteérésem van,vagy meg akarna jönni.Mostanában viszonylag pontosan jön meg.(ciklus.hu szerint)átlagosan 30naposak a ciklusok.a héten(valamikor kedd,szerda)volt peteérésem.

Ha csinálok tesztet az nem lesz egyből pozitív a fogamzásgátló miatt?a doki(telefonban)azt mondta hogy szinte kizárt hogy terhes legyek.Holnap kérek tőle időpontot,de szeretném tudni,hogy tapasztalt e valaki hasonlóakat


2011. márc. 27. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Pont ugyanígy voltam mint Te ,szoptatás után.Már elmúlt,de csináltam tesztet én is anno.Negatív lett.De miért lenne pozi a Mirenától?Ezt nem értem.Szerintem felborult a hormonegyensúly,hogy abbamaradt a szopi.
2011. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
amúgy a ma reggeli teszt szerencsére negatív
2011. márc. 28. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!