Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Úgy érzem, feleslegesen...

Úgy érzem, feleslegesen vettem egy terhességi tesztet. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 hete van az, hogy nagyon rosszul érzem magam folyamatosan, éjjel-nappal. Fogalmam sincs mitől... Arra gondoltam, hogy talán terhes vagyok, de közbe rájöttem, hogy lehetetlen, mert december 4-én múlt el a menstruációm, és november 26-án voltam együtt a barátommal. Ezért kizártam, de mégis felmerült bennem, mert folyton hányingerem volt. Ez a rosszullét annyira "megütött", hogy ezekben a napokban CSAK háztartási kekszet ettem, mást nem, és jóformán semmit nem ittam. Ma már megettem egy szalámis szendvicset is, és kezdem úgy érezni, hogy jobban vagyok. Ez alapján most arra gondolok, hogy ez nem terhesség, csak nem ettem normálisan, tehát feleslegesen vettem meg egy tesztet (amit még nem csináltam meg, mert várni akartam vele még 1 hetet.) Egy kicsit elszomorodtam.

Szerintetek?



2012. dec. 7. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyesek szerint a ciklus majdnem minden napján teherbelehet esni, bizonyítja ezt sok-sok ember is, akik "biztonságos" napon fogantak.

Szerintem ne hánykolódj kétségek közt, tesztelj gyorsan egyet, aztán írd meg az eredményt!

2012. dec. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Holnap reggel első pisiből megcsinálom akkor a tesztet. Csak félek a csalódástól. :(
2012. dec. 7. 18:29
 3/13 anonim ***** válasza:

Amúgy lehet, hogy csak beképzeled magadnak a tüneteket. Nekem nem teljesen tiszta, melyik opció okozna csalódást,

Szerintem negatív lesz mellesleg a teszted ha még csak most múlt el a menstruációd.

2012. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem tiszta. Most az lenne a jó, hogy baba lenne vagy nem?
2012. dec. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha baba lenne!
2012. dec. 7. 18:44
 6/13 anonim ***** válasza:
sajna szerintem nem baba lesz a dologban de majd írd meg!
2012. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ma reggel megcsináltam első pisiből a tesztet. "facelle" márkájú.

ez szerintetek halvány pozi?


[link]

2012. dec. 8. 11:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok vizelet került a tesztre,és így nem igazán értékelhető..
2012. dec. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem az elején ilyen volt, és néhány perc múlva eltűnt a "katyvasz", és határozott, mégis alig látható csík jelent meg. Szerintem csinálj még egyet.
2012. dec. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az egész tesztedt tedd fel és ne variáld a képet...így hogy mondjuk meg ?
2012. dec. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!