Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak szerintem hangzik rosszul...

Csak szerintem hangzik rosszul a Csernai-Kovács Csenge mint név?

Figyelt kérdés
Vagy inkább úgy kérdezném, hogy hangzik szerintetek, tetszik e a fületeknek?
2012. dec. 3. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem jó! Nagyon nem jó! Nyelvtörő és a Kovács cs-re végződik Csenge cs-vel kezdődik és nagyon nehéz kimondani
2012. dec. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én nyelvem is megbotlott a két cs-nél. :S
2012. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
itt már nem is kettő, hanem 3 CS van, csicseg az egész. Keresztnévnek tuti nem adnák olyat amiben Cs, ZS van. Pl Kincső, Zselyke.
2012. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tényleg sok a Cs. Nincs baj a nevekkel, egyikkel sem, csak együtt nem hangzanak jól.
2012. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
még várok válaszokat de köszi az eddigieket is. Sógornőm ragaszkodik ehhez a dupla vezetéknév dologhoz oké értem bár szerintem elég butaság mert mi lesz ha 2 ilyen dupla vezetéknevű ember akar majd összeházasodni ebbe nem annyira gondolnak bele a szülők de mindegy- de ráadásul 2 utónevet is szeretne és ragaszkodik a Csengéhez szerinte nagyon szép hogy több Cs van a névben mert olyan mint a csobogó patak (szerinte). Tudom hogy az ő gyereke és ő dönti el és stb stb de azért tettem fel a kérdést hogy csak nekem iszonyú nyelvtörő, mert persze a családtagjai mind azt mondták neki hogy jó név, szép név stb...
2012. dec. 3. 20:58
 6/12 A kérdező kommentje:
lemaradt a mondatom vége tehát már kezdem azt hinni hogy csak én nem hallom ki a csodálatos csobogást (haha cs-cs) kimondva egymás után a nevet...
2012. dec. 3. 20:59
 7/12 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok, adnék, melléütöttem.
2012. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is szörnyű :/ Szegény megszületendő gyermek....
2012. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is sok.


De ha neki ez tetszik, akkor nem tudsz mit tenni, bízd rá/rájuk a döntést.

2012. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jaj, de jó! Hogy kiszúrnak szegény gyerekkel!

Még jó, hogy nem Dzsenifer!

2012. dec. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!