Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy nap hányszor lehet keménye...

Tóth Tímea Judit kérdése:

Egy nap hányszor lehet keményedni és a jóslófájások mikortól kezdődnek?

Figyelt kérdés
Péntek este egymás után jöttek a keményedések,a magnéziumra nem javult.Bevettem egy nospát arra igen.Nem vérzek.Most vagyok a 33.hétben!
2008. máj. 26. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:

napi 10keményedés, fél percnél nem hosszabb ideig, és óránként 4nél nem több a "megengedett".a josló fájások a 30.héttől jöhetnek.ha nincs erőssebb görcs és vérzés, nincs baj se.

sok boldogságot

2008. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszömöm a választ!
2008. máj. 26. 13:49
 3/3 anonim ***** válasza:
azért mindenképpen szólj a dokidnak,nekem a 32héttől durvult-sűrűsödött és megállapította,hogy megrövidült a méhszáj.Ez még korai-ezt nem érzed.Most gyógyszert kell szedjek.nem hittem benne abba akartam hagyni és azt hittem megszülök aznap mikor kihagytam,most mint a kisangyal szedem nehogy megszülessen még.pedig nem erőltettem túl magamat sosem..és anyumnak sem volt anno ilyen baja...szval ez egyén függő sztem.Én nospát nem vennék be..nekem aznap mikor annyira keményedett ,hogy azt hittem megszülök és nekem sem segített a mgnézium ,ittam kb 2cl konyakot-sosem ittam a terhesség alatt,de akkor már ugy voltam vele,hogy hiszek nagyanyáinknak,hogy ez tényleg segít a férjem is csak pislogott,hogy mit csinálod,de már a sírás határán voltam.Na az rendbe rakott..kb 10perc mulva elmúltak a fájások és tudtam este aludni.Azóta sem volt erre szükség:)34hetes kismama
2008. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!