Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogosan haragszik a barátnőm?...

Jogosan haragszik a barátnőm? Ti mit javasoltatok volna nekik?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek 1,5 éves a lánya. Amikor terhes volt a férjét kirúgták és azóta sem talált munkát.

Most hétvégén voltunk náluk, kérdezte hogy mit tennék, mondtam hogy visszamennék dolgozni és apuka maradna otthon. Ezen nagyon felháborodott, hogy csak az mondhat ilyet akinek nincs gyereke.


Tényleg nagyon sértőt mondtam?


2012. nov. 19. 15:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Amit tanácsoltál az abszolút jogos.DE,nem hiszem el,hogy nem talál munkát!Csak az nem talál,aki nem keres....
2012. nov. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Jégtánc ***** válasza:
82%
7-es,és miért nem mennél vissza ha vészhelyzet van? Szerintem ez az.Senki nem csesztette a kérdező barátnőjét csak a kérdező ajánlott egy alternatívát amit csinálni lehetne,de hát akinek büdös a munka,az ne siránkozzon.Miért ne lehetne a gyermek az apjával? Tiltja valami felső erő vagy mi? Úgy mondom ezt hogy 3 gyerekem van,és persze hogy tök jó az itthon töltött idő,de ha a páromnak nem lenne munkája,nekem meg ott lenne a lehetőség,ami meg is van,akkor tuti nem gondolkodnék rajta hónapokat hogy mi legyen.
2012. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos VAN olyan, hogy valaki sokáig nem talál munkát. Akár hiszitek, akár nem.
2012. nov. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves gyerek már nem olyan kicsi, nyugodtan elmehetne az anyuka dolgozni. Szerintem jó volt amit tanácsoltál.
2012. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

természetesen ha tényleg ennyire rosz lenne a helyzet vissza mennék dolgozni,egyáltalán nem büdös a munka nekem.Csak azt a gyereket nem csak én válaltam,egy apának felelőssége eltartani a családot és sajnos én nem tudom elhinni,hogy nem talál ennyi dő alatt munkát.Az én páromat is kirúgták már kétszer a 3 év alatt és 3 hónapon belül mindig talált valamit.Volt olyan sajnos,hogy csak két hetente volt itthon hétvégén,de talált.

És nincs semmi baj azzal se ha apuka vigyáz rá,lehet féltékenységből nem szeretném,de azt az időt senki nem adja vissza nekem amit nem a gyerekeimmel töltök,főleg míg ilyen picik.

2012. nov. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem jogos hogy haragszik a barátnőd,simán elmehetne dolgozni beadhatja bölcsibe is ha közben a férje is talál munkát.Ha nem maradjon otthon Ő.Sőt ha úgy alakulna visszamennék én dolgozni párom otthon maradna már akkor ha a gyerekem félévnél idősebb.kisfiam 16 hónaposan ment bölcsibe imádj az első perctől fogva,mi meg mindketten dolgozunk,mert egyelőre egyikünk fizetése sem olyan sok,hogy elegendő lenne egy magában(én közbe főiskolára is járok).
2012. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem meg a nem a férjnek, hanem mindkettőjüknek kötelessége eltartani a családot...
2012. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

"Én sem azért szültem gyereket,hogy otthon haggyam apukával én meg dolgozzak"


egyre jobban kezdem azt hinni h a gyereket az emberek vmi eszköznek tekintik. 3 évig nem kell dolgozni, de utána se kell ha szülsz még kettőt mellé, nyugodtan elhanyagolhatod és járhatsz shoppingolni hisz szerencsétlen úgyis 6ig a suliban szenved, kapsz rá egy csomó támogatást, és öregkorodban meg még ő fog téged pénzelni meg cipelni mindenhova, szóval tuti befektetés. szégyen, tényleg.......

2014. nov. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!