Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogosan haragszik a barátnőm?...

Jogosan haragszik a barátnőm? Ti mit javasoltatok volna nekik?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek 1,5 éves a lánya. Amikor terhes volt a férjét kirúgták és azóta sem talált munkát.

Most hétvégén voltunk náluk, kérdezte hogy mit tennék, mondtam hogy visszamennék dolgozni és apuka maradna otthon. Ezen nagyon felháborodott, hogy csak az mondhat ilyet akinek nincs gyereke.


Tényleg nagyon sértőt mondtam?


2012. nov. 19. 15:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ő kérte a tanácsodat és te elmondtad!Szerintem nem volt jogos h megharagudott.Nekem is van gyerekem és ha kilátástalan lenne ilyen módon a helyzetünk én is vissza mennék dolgozni.
2012. nov. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Egy férfi szinte mindig sokkal könnyebben talál munkát, mint egy nő. Másfél év nem kevés, keressen munkát a férje.
2012. nov. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen, de a barátnőmnek nem kéne munkát keresni csak visszamenni oda ahol korábban dolgozott.
2012. nov. 19. 15:21
 4/18 anonim ***** válasza:
Akkor a férje mit kapna, milyen ellátást kap most?
2012. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Jégtánc ***** válasza:
79%
Szerintem nem haragszik jogosan,inkább azt gondolom hogy így kényelmes neki.
2012. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

A férj nem kap semmit, a barátnőm gyed-et.

Ha elmenne dolgozni akkor a férj kérhetné a gyes-t és ugye a barátnőm kapna munkabért.

2012. nov. 19. 15:26
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
Kényelmes???Én sem örülnék ha a féjem 1,5 éve otthon döglene és engem csesztetnének,hogy menjek vissza dolgozni.Keressen munkát olyan nincs,hogy egy férfi nem talál ennyi idő alatt semmit.Én sem azért szültem gyereket,hogy otthon haggyam apukával én meg dolgozzak.Ezt fordítva kell megoldani!Az megint más kérdés,hogy azért menjek vissza,mert kevés a férjem fizetése meg a gyed vagy gyes,de ahhoz én sem vágnék jó pofát,hogy én dolgozzak a férfi meg otthon legyen a gyerekel. Jöhet a lepontozás :D :D
2012. nov. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Azt hitte, azt fogod mondani, amit hallani szeretne. Nem így történt. Nem arról van szó, hogy igazad van-e (egyébként szerintem igen), hanem hogy attól félt, ezt fogod válaszolni. Őszinte voltál, nincsen ezzel semmi baj, hisz a abrátja vagy. Neki kell feldogloznia az infót!
2012. nov. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Valami pénzt csak keresett, mert ha nem, az szép...2 éve így van? Érdekes férj és apuka...
2012. nov. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

7-es: igen, igazad van. De én inkább dolgoznék mint hogy hetekig ne adjak a gyereknek húst meg zöldséget.


A férjet nem nagyon ismerem, de a barátnőm szerint tényleg keres munkát és bármit elvállalna. Én is kicsit szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban.

2012. nov. 19. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!