Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri elmenni...

Baranka kérdése:

Szerintetek megéri elmenni bababörzére árulni?

Figyelt kérdés
Van rengeteg ruhánk amit nem tudok ráadni a lánykámra (nem elég csajosak hozzá és nem is annyira tetszenek). Mi is használtan vettük, ettől függetlenül megkímélt állapotban vannak. Voltam egy ilyen börzén de akkor hamarabb is el kellett jönnöm és addig is csak nézelődők voltak nálam. Szerintetek megérné elvinnem őket és megpróbálni eladni? A következő ilyen börze ahova mennék az karácsony előtt lesz másfél héttel.

#eladás #bababörze #kis ruhák.
2012. nov. 14. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig kimegyek eladni, egész jó szokott lenni, 10.000 árulok kb. de azt ott el is költöm!

Én már csak azért is kimegyek, hogy kimozdúljak, beszélgessek emberekkel, van 1-2 barátnőm a börzékről...

2012. nov. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdemben nem tudok hozzászólni, bár múltkor beszélgettem a szomszéd anyukával, ő árult.

Azt mondta, 2 éve még jól ment, de idén egyáltalán nem éri meg, alig adott el valamit és az egész napja ráment.


Csak úgy kíváncsiságból kérdezem, ha Ti vettétek a ruhákat, akkor miért nem tetszenek? Én csak olyat veszek a lányomnak, amit tuti ráadok, mondjuk anyósom 3 alkalommal próbálkozott, mindhárom szörnyű volt:( Nálatok is hasonló a szitu?

2012. nov. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ennek a vásárlásnak az a története, hogy télen vettük, garázsban tárolták a ruhákat. Ez végett, hogy hideg volt hoztuk amit gondoltunk, hogy jó lesz.(több kartonyi és zsákból válogatunk) És ahogy itthon nézegettem, hogy mi jó a lányra akkor derültek ki, hogy nem is jók. (200 ért adták kilóját)
2012. nov. 14. 14:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mostanában 2x is voltam árulni. Az asztal bérleti díja visszajött, de haszon nagyon minimális (amit el is költöttem...). Annyit nem ért, hogy a fél napom ráment.
2012. nov. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én voltam, de ruhát nem lehetett eladni. Párat vittek el. Mi majdnem 80 ezer Ft-ot szedtünk össze, de a babakocsi, bicikli, mászóka, ilyenek mentek. És egy-egy darab a legmárkásabb legszebb ruhákból bagóért. Szóval nem a ruha miatt érte meg.
2012. dec. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!