Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák ti hogy viselitek a...

Kismamák ti hogy viselitek a mellek növekedését?

Figyelt kérdés
23hetes vagyok világ életemben kis mellekkel 70/Bvel rendelkeztem mára már a 90/C is kicsi és azt mondjak hogy ha még tejem is lesz még nagyobb lesz! Nem tudom elviselni ha nincs rajtam melltartó ha van akkor nyom van viszket alatta!

2012. nov. 1. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
De örülnék, ha nekem is ekkorák lennének, mindjárt szülök és szinte semmit nem nőtt. Persze fordított helyzetben biztosan az nem tetszene :)
2012. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaj, engem nagyon idegesít, zavar. Úgy vagyok, mint Te.

Terhesség előtt 75/B, most már 90/C. Itthon is muszáj melltartót hordani, de borzasztó... :(

2012. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehogy,mert nem nött szinte semmit,elötej nulla, lehet, hogy genetikus, én is tápszeren voltam gyakorlatilag az elsö naptól...4 hónapos terhesen vettem két 85bs melltartót, azóta is lötyögnek rajtam, elötte 80b kellett, persze nem a kosárméret nött. A bababoltos eladó arcára kiült döbbenetet már fel se vettem mikor szoptatós melltartót vásároltam.
2012. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!