Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akiknek külföldön...

Anyukák, akiknek külföldön dolgozik a párjuk, pici babával hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Nekem 1 hét múlva utazik el a férjem és itthon maradok egy 4 hós babával.Segítségem gyakorlatilag nincs,mert nagyon messze élünk a családtól,barátoktól;viszonylag idegen városban.Párommal a kezdetektől rengeteget vagyunk együtt;szinte "össze vagyunk nőve".Már ha rá gondolok,hogy elmegy, gyomorgörcsöm van és bőghetnékem állandó jelleggel.A legrosszabb,hogy még nem tudjuk mikor tudunk találkozni újra.Van valami ötlet hogyan lehetne ezt a könnyebben átvészelni?Van valaki hasonló helyzetben??Nagyon el vagyok keseredve! :(((
2012. jún. 21. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szegénykém, igazán sajnálom! :( Nekem annyiban jobb a helyzetem, hogy még csak úton van a babóca, de az apukája már három hete külföldön dolgozik. Nekem itt van a család, egy házban lakunk, de nagyon szívszorító érzés úgy járni a vizsgálatokra, mintha egyedülálló lennék. :( Mire megérkezik a Picink, már újra együtt lakhatunk, alig várom, mert mi is "össze vagyunk nőve" már a kapcsolatunk elejétől kezdve. Én háztartásbeli vagyok, így mindig itthon voltam, ha hazaért, rengeteget beszélgettünk és törődtünk egymással. Hidd el, lesz még ennél nehezebb is (amikor tényleg elindul), de utána könnyebbé válik! Élvezzétek ki azt az időt, ami maradt, utána pedig fordítsd a figyelmedet a babádra, és ketten átvészelitek! Sok erőt és kitartást kívánok!
2012. jún. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És meddig akar maradni?
2012. jún. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En is pont igy vagyok ,csak azzal a kulombseggel hogy van egy 3 eves lanyom es egy 4 hos lanyom.A ferjem egy hete ment el.A bucsuzkodas es az elso kulon toltott nap volt a legnehezebb. Par nap utan rendbe jottem nagyjabol. Lefoglalnak napkozben a gyerekek,interneten beszelunk a parommal, mert ahol o van ott nem lehet hasznalni a telefont.Nagyon nehez, foleg lelkileg.En meg megvagyok, de neki a legrosszabb, mert egyedul van. Mi a megszokott kornyezetunkben vagyunk,es a szuleim is kozel laknak, van amikor elviszik a nagyobbik lanyom,vagy megyunk mi is eleg gyakran hozzajuk, de itthon a hazimunkban segitsegem nincs, s nem is igazan kell mert megoldom.

En szerintem ugy lehet atveszelni, vagyis mi ugy probaljuk atveszelni, hogy a kozos celunkra gondolunk.Ez motivalja a paromat is.Pozitivan kell gondolkodni, foglalkozz a picivel, orulj neki, menj vele setalni, talalkozz a baratnoiddel ha van idod.(nekem ugy igazan nincs erre idom ket gyerek mellett, de azert a kicsik keresztszulei meglatogatnak es mi is oket)

Nem konnyu, de ha szeretet, bizalom, es kitartas van akkor mukodik a dolog. Maskepp nem.

Kivanok neked kitartast, erot es ne keseredj el.

Meg ird meg hogy hogy viseled.

Minden jot.Udv. Kinga

2012. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok,köszönöm a bátorító hozzászólásokat!:) Hát hogy meddig lesz kinn,az még kérdéses,de mindenképpen években kell gondolkodnunk.Az van tervbe véve,hogy amint talál megfelelő albérletet,akkor mi mennénk ki hozzá 2-3 hétre.Csak hát ki tudja az mikor jön el;és ez a bizonytalanság a legrosszabb.Jó volt olvasni,hogy más is van ebben a helyzetben (sajnos :( ),de legalább nem vagyok egyedül a problémámmal.Az is bánt,hogy a kisfiúnk igaz "csak" 4 hónapos,de olyan szintem imádja az apját,rajong érte,hogy hihetetlen.Gondolom ő azért nem fogja olyan tragikummal megélni ezt (legalábbis remélem),csak a szívem szakad meg,mikor itthon játszanak és látom a boldog mosolyt az arcukon apával és közben az villan be,hogy 1 bő hét után ennek vége kell legyen. :( Mindenképpen írok majd,hogy alakulnak a dolgok, kedves Kinga!Nektek is sok erőt és kitartást kívánok!!!
2012. jún. 21. 11:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!