Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dr Habermajer László melyik...

Dr Habermajer László melyik kórházban rendel?

Figyelt kérdés

Hozzá szeretnék menni szülni, sok jót olvastam róla. Melyik kórházban van a rendelése? vagy SZTKban? Itt ugye nem kell fizetni?

A magánrendelőjét sem találtam neten, ez is érdekelne (hátha lesz egy kis pénzünk még).

És a legfontosabb, mennyiért vállalja a szülést? És ha csak SZTban járok hozzá akkor is elvállal?


2009. aug. 11. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia!Az Uzsoki Kórházban van.Én juniusban szültem ott,igaz nem Ő volt a dokim ,de sok jót hallottam róla.A tariák változóak van aki fix árat kér a szülésnél és van aki rád bízza,és van doki aki mindkettő megoldást alkalmazza.Szerintem az a legegyszerűbb ha felhívod a kórházat és megkérdezed mikor van bent .Ott tudod név szerint keresni és ha szimpatikus akkor mindent meg tudsz vele beszélni.Ráadásul ha a kórházba mész hozzá akkor az ingyen van ha esetleg mégsem lenne szimpatikus.:)
2009. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!