Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kell a szervezetnek szülés...

Kell a szervezetnek szülés utána regenerálódási idő? Vállalnátok három gyereket 3 éven belül?

Figyelt kérdés

A fiam között 14 hónap van. A kicsi most 8 hónapos. A férjemmel három gyereket tervezünk mindig. Úgy gondoltuk, lassan jöhet a 3. babaprojekt. Hogy a legkisebb se legyen korban messze tőlük.

Tetszik a kis korkülönbség, úgy érzem ez az ami nálunk beválna. A terhességeimmel és a szülésekkel nem volt semmilyen gond. Egészséges vagyok. Szerintetek bevállalható? Nem okozhat gondot nálam vagy a babánál?



2012. okt. 13. 13:51
1 2
 11/17 adriennjeni ***** válasza:
Én a harmadik gyerek közül a második vagyok. A bátyám 1987ben, Én 1988-ban, az Öcsém 1989-ben született. Előttünk vetélések sorozata, de összejöttünk. Most nekem sem lehet csak lombikkal! Simán bevállalható szerintem ;P
2012. okt. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az orvosok 2 év regenerálódási időt ajánlanak, de ki hogy szeretné..
2012. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt te érzed. Ha már most késznek érzed magad rá, konzultálj a dokiddal és miért ne. Én is a kis korkülönbséget preferálom. Sajnos mivel nekem az első császár volt, így egy kicsit hosszabb időt kellett várnunk. Két év lesz a két baba között, és a harmadikat is ugyanígy szeretném. Sok sikert. Ja, és irigyellek hogy nincs a válladon a háztartás. Valakit én is elviselnék magam mellett, aki főz és mosogat helyettem, a többivel nincs gondom :D
2012. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Így van - Te érzed, és ha Te úgy érzed jöhet- és bírnád, akkor jöjjön csak a 3. baba.

Én szűk 4év alatt szültem 3-at- de én nagyon is úgy érzem- főleg a harmadik után, hogy nagyon sokat vett ki belőle ez a 4év-3terhesség. Szóval én nem szülnék egy negyediket. :))


De neked, ha ilyen lelkes vagy csak azt tudom mondani, hogy RAJTA!!!

Sok sikert és jó egészsgéet.


Azt még zárójelben elmondom, hogy én úgy érzem, hogy 2gyerek és 3gyerek között azért óriás különbség van.

2012. nov. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én pedig szűk 6 év alatt szültem öt gyereket, a hatodik születése (junius) is benne lesz a hat évben.

Senkinek a véleményével ne foglalkozz.

2012. nov. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ne érts félre,nem bántásból kérdezem,de miért szültél 5 gyereket 6éven belül? vallási okból?
2012. nov. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A vallásnak semmi köze ehhez. Soha életemben nem hagytam, hogy mások határozzák meg, hogy mit hogyan csinálok, a gyerekvállalásban sem más véleménye, vagy meggyőződése szerint cselekedtem. Csak az számított, amit mi ketten e férjemmel szerettünk volna.
2012. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!