Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha átmész valamelyik kisgyerek...

Ha átmész valamelyik kisgyerekes barátnődhöz, mit viszel ajándékba? Nem "nagy" vendégségre gondolok.

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyi idős a csemete...

Mindig olcsó dolgot- nem gagyit- viszek, ne érezze magát kellemetlenül a barátnőm...

Csokit, kifestőt, ceruzát, gyümölcsöt...

De mindig megkérdezem a csemete anyját előtte, odaadhatom-e

a gyereknek...

Csokit sok szülő ellenzi. gyümölcsre lehet érzékeny...

Bármit vihetsz, gyerek életkorának megfelelőt..

A gesztus a lényeg....

Ja, ha több gyerek van, midegyiknek, külön..

Nem lehet csak pl. a "kicsinek" vinni...

2012. okt. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
"Csak úgy" megyek? Akkor játékot nem. Sütök valamit + rostos üdcsi.
2012. okt. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

egy kedves barátunk színezőt foglalkoztatót és világítós tollat hozott eddig és pudingot párszor gumicukrot és ruhát .

Neki még nincs babája de már lezsíroztuk hogy megkapja az összes babacipőnket kb. 30 párról van szó.

2012. okt. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Saját készítésű süti, ahhoz alkalmazkodva, hogy a kisgyerek mit ehet már meg.
2012. okt. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha csak beugrok akkor általában semmit. Ha kicsit azért maradok is, akkor gyümit, kukacot, egy rudit vagy ilyen apró cseprő dolgokat. Vagy ha éppen sütit sütöttem akkor abból viszek.
2012. okt. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Várj, most elgondolkodtam, te is a gyerekeddel mész át játszani vagy gyermektelenként mész babanézőbe? Utóbbi esetben vennék játékot. Kettes voltam asszem.
2012. okt. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

08.34-es vagyok.


sztem Ő gyermektelen és kisbabáshoz megy.

de alapvetően mindegy ha lenne is gyereke v. nincs.

valamilyen apróságot illik vinni de csak ha nem találkoztok napi szinten mert úgy már megterhelő lenne .

de ha heti egyszer akkor igen ezek elégnek bizonyulnak . pici gyerek mindennek tud örülni :D

2012. okt. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amit én vittem mindig a Barátnőmnek, ill. a kiscsajnak: Sokat jártam hozzájuk, heti 1-2 alkalommal biztos, így "nagy" dolgokat csak alkalomra kaptak. Tehát: Anyukával egyeztetve: bébiétel, bébideszert, gyümölcs, később: kuki, joghurt, krémtúró, puding, túró-rudi, tejszelet, mikor-mi. Szerintem ez tök jó, a kiscsaj is örült ezeknek, meg azért lássuk be: Anyukának is kicsit könnyebb!

Most már nekem is itt a kiscsaj, és mindig örülök az ilyesminek! :)

2012. okt. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
csokit , túró rudit ilyesmiket szoktam
2012. okt. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyümölcs, tejszelet, vagy egy apró játék, mondjuk egy labda.
2012. okt. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!