Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy allithatnam le faraszto...

Hogy allithatnam le faraszto kisgyerekes "baratnomet"?

Figyelt kérdés

A not kb 1 eve ismerem. Igazabol sosem tartottam baratnomnek, de mivel a lanya jol elvan az enyemmel, volt hogy elmentunk egyutt parkba stb. Kb 6 honapja kezdodott, amikor is kiderult, hogy a no alkoholista (csak jol titkolta eddig), hogy folyamatosan megjelenik nalam, se szo se beszed, beallit.

Epp lefektettem a lanyom, lehunytam a szemem en is, erre felkelt minket. De volt mar ra pelda, hogy reszegen allitott be (tobb alkalommal, amikor is azt sem tudja miket beszel).

Legutobb nagyon csunyan megmondtam neki a magamet, sot az elobb is, hogy felkeltett minket, ne csinalja mar ezt stb.

Olyan, mintha nem fogna fel, amit mondok neki. Hogyan vakarhatnam le magamrol?????

A telefonjait mar nem veszem fel (azelott volt hogy 12szr hivott egy nap), de o telefon nelkul csak ugy megjelenik nalam.


2012. aug. 30. 13:50
 1/8 A kérdező kommentje:

bocsi, egy kicsit ertelmetlen lett a komment, de nagyon ideges vagyok.

Nem engedtem be a csajt, kozoltem h felkeltett minket es bezartam az ajtot. Azota a lanyomat visszaaltattam.

2012. aug. 30. 13:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha telefonál vedd fel, és mondd neki hogy nem érsz rá. Ha újra hivna akkor már ne vedd fel. És egy ideig kulcsold az ajtót. És ne engedd be a házba, ha odamegy. Mondd neki hogy éppen altatod a gyereket, vagy dolgod van, és nem érsz rá. De ha már beolvastál neki, akkor azt is megmondhatod, hogy nem szeretnél összejárni vele. Egy idő után remélhetőleg leszokik az oda járogatásról és a hivogatásról.
2012. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon durva. Próbáltad már hogy nem is nyitsz ajtót?

Ha minden kötél szakad én bizony hivatalos útra terelném. Ez már zaklatás.

Amikor részeg mi van a lányával?

2012. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az ilyen emberek figyelemre vágynak, és egyelőre amíg megtalál, meg is kapja. Bár nem tudom, milyen házban laktok, én nem nyitnék neki ajtót. Valószínűleg kopog egy ideig, csenget egy ideig, majd elmegy. Ha _soha_ nem talál otthon, soha nem ér el telefonon, és ha véletlenül találkoztok, szó szerint rá sem nézel, sétálsz tovább, akármit is beszél hozzád, akkor egy idő után felfogja, hogy ennek az ismeretségnek vége. A másik lehetőség, hogy előkapod a férjed, meglátogatjátok, és férfi hangtól hallja, hogy soha a büdös életben többet nem akarja megtudni, hogy felétek járt! Fő a határozottság. Nem hagynám, hogy a családom közelében legyen. Az alkoholizmus megkeserítette a családom életét, a hideg ráz az ilyen emberektől! Vigyázz magatokra!
2012. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy ne keressen titeket soha többet, legalábbis addig, amíg ez az alkohol gondja van. Persze, amikor a nő nem részeg éppen. Végső esetben, ha így sem hagy békén, mondd, hogy hívni fogod a rendőrséget és feljelented, és, ha ez sem hat, hívd ki a rendőrséget.

Ilyenkor múszáj nagyon a talpadra állni és határozottnak lenni, különben soha nem száll le rólatok. A kislányodnak sem hiányzik egy részeg ember látványa.

2012. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat. Igen, tenyleg figyelemre vagyik. Mar banom, hogy ennyi idon keresztul hallgattam a panaszkodasait.

3 gyereke van, rengeteget veszekednek a ferjevel az alkohol miatt. Az a baj, hogy sokszor megsajnaltam es meghallgattam.

De amiota atlepett egy hatart Pl ejszakai telefonhivogatasok, vagy volt hogy ejszaka vert fel minket reszegen (ferjem pont dolgozott),

en probalnek hatralni, mondtam h amig nem megy el pszihologushoz, addig nincs haverkodas (nagyon durvan mondtam meg neki)

(kulfoldon elunk, o nem szamithat senkire. Volt regebenn egy baratnoje, de o is lekoccoltatta. Az elejen tenyleg normalisnak tunik, a vegen meg raerolteti magat az emberre.)

A telefonjait mar reg nem veszem fel kb 1 honapja (azelott is mar egy eve "neman" voltam o miatta)

2012. aug. 30. 14:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudnál rácsot rakatni az ajtótok elé úgy, hogy ha benyúl, a keze akkor se érje el a bejárati ajtótokat? (akkor nem tud kopogni). A csengőt meg ki kell köttetni (egy időre).
2014. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ez két éves kérdés... :D Bocsi. Akkor már biztos megoldódott.
2014. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!