Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 21-22 éves korban, kiegyensúly...

21-22 éves korban, kiegyensúlyozott párkapcsolatban normális, hogy nagyon nagyon vágyok gyerekre?

Figyelt kérdés

Már beszélgettem erről egy csomószor a barátommal, aki szintnén nagyon szeretne majd gyereket, ha olyan anyagi helyzetben leszünk. Most még én suliba járok, és tudom, hogy nincs itt az ideje a babának (főleg, hogy a párom "csak" diákmelózik) én meg alkalmi melózok, ha nincs épp suli, és abszolút nem szabadna még eszembe se jusson a dolog, mivel nincs saját keresetem (engem a szüleim támogatnak még) de már alig várom, hogy legyen, úgy vágyok rá :( Normális vagyok? Nem vagyok túl fiatal ehhez? A környezetembe senki se gondolkodik így :( Kicsi karrierista szakon vagyok az egyetemen, aztán ezen nem is csodálkozok, de már nem telik el nap, hogy ne olvasnám az itteni sztorikat :(


Amúgy teljesen boldog vagyok, meg nem erről szól az életem, csak mintha meg lennék bolondulva... Utcán szemben jön egy anyuka vagy apuka a gyerekével, rögtön lesem, hogy milyen ennivaló :)


Amúgy ne oktasson majd ki senki ha lehet, eszemben sincs a semmire szülni, sőt meg is rémülnék ha ebben a helyzetben kiderülne, hogy állapotos vagyok, csak fura ez a vágy...


2012. okt. 8. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem normális, és 19 éves korom óta alig bírom kivárni, hogy lehessen.. dehát még pár év... úgy minimum 3 :/


21/L

2012. okt. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, normális vagy! Már megértél az anyaságra.
2012. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

23 évesen estem teherbe. szerintem nem korai!

15hkm

2012. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát kicsit megnyugodtam :) Nekünk is még vagy 4-5 év mire lesz gyerekünk (remélem 4) :)
2012. okt. 8. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!