Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik normális név? Kevin,...

Létezik normális név? Kevin, Zselyke hülye név?

Figyelt kérdés

Mindegyik név ami megtetszik, rögtön lehordják, szinte az összes névre kitaláltak már valamit. A magyaros nevek ős nevek és bolond aki ilyet ad a gyerekének. A külföldi név nem magyaros, meg romák adják stb Van olyan név amire a többség azt mondja hogy normális? Nyilván nem akarok mindenkinek megfelelni nem is lehet, de már nem merek bevállalni mondjuk egy Kevin vagy egy Denis nevet mert milyen hülye vagyok, miért nem magyart adok, ha már magyar vagyok, de ne is legyen ősi, meg ne is legyen maradi...Vannak szép nevek Zselkye pl és tökre eldivatolták, már nemtudom mit válasszak, amire nem kapja fel a többség a fejét hogy szegény (majdani )gyerek.

Igazából engem az eredet nem érdekel csak hogy tetszik e, az mindegy hogy magyar vagy külföldi, ha benne van az mta-ban miért ne adhatnám?


2012. szept. 24. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz mások véleményével.A te gyermeked,azt adsz neki,amit akarsz,mindenki más alapján dönt.Az én döntésem se tetszett sok embernek,de nem érdekelt,mai napig nem bántam meg:)
2012. szept. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Zselkye=Zselyke, bocsi a hibákért.

2012. szept. 24. 13:30
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem könnyű kérdés. Ha nekem lenne fiam biztos, Taráznak hívnák, és nem is érdekelne, kinek mi a véleménye. Nem ismerek egyetlen Tarázt sem, tehát nem divat, jó hangzása van, nem hangzik valami idegen névnek, és férfias is.
2012. szept. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz mással, azt a nevet adjátok, ami nektek tetszik. Nem fogsz (de nem is kell) olyan nevet találni, ami mindenkinek tetszik.

Kislányomnak gyakori neve van, nem kérdezgettem, hogy tetszik-e, hanem amikor a párom rábólintott, hogy neki is tetszik, akkor mindenkivel közöltük, hogy hogy fogják hívni. Senkinek nem volt ellenvetése, de ha lett volna, sem érdekel. A mi gyerekünk, logikus, hogy olyan neve lesz, amilyet mi szeretnénk, nem amit a többiek akarnak.

2012. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

azért a Tarázt picit erősnek érzem

bármit is jelentsen

2012. szept. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit, egy férfinév. És látod, ezért nehéz kérdés... mert te erősnek érzed. De mit is? A Lajos meg a János az gyenge?
2012. szept. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Létezik "normális" név, csak az a baj vele, hogy minden gyereket így hívnak. Nekem van egy Danim meg egy Lillám. Már nagyon bánom, hogy nem törtem többet a fejem, mert MINDEN gyereket így hívnak a játszótéren. Az ovis csoportban 3 Dani van. Kíváncsi leszek hány Lili/Lilla lesz a bölcsiben :(
2012. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi ugy valsztottunk nevet, hogy nekem is meg a ferjemnek is tetszen. A fiu nev Peter es a kislany nev Zoja. Oszinten szolva fogalmam sincs mennyire gyakori, tetszik-e vagy sem masnak, es fogalmam sincs, hogy mi a jelentese. Tetszik es kesz, a tobbi szamomra nem fontos. Nyugodtan add azt a nevet ami nektek tetszik mert ha belegondolsz normalis nev nincs. Mert minden nevvel valakinek ugyis van valami baja. :)
2012. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8 üzenem péter elég gyakori.
2012. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

kedves kérdezö

zselyke szép név ,de a kevin nekem nem tetszik.nálunk van népszerü nevü fiu,ösi magyar fiu nevü gyerek is ,és ritka magyar lánynevü gyerek.egyiket sem azért választotam mert népszerüt,vagy nem népszerüt szeretem volna.

2012. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!