Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok "őrjöngni" a gyereke...

Szoktatok "őrjöngni" a gyerekeitekkel? Játékra értem, mikor az anya is visítva, őrült módjára rohangál a kertben a gyerekkel, aztán a fűben fetreng velük.

Figyelt kérdés
Szomszédom gyakran csinálja. Teljesen olyan ő is, mint egy gyerek. A kicsik 1 és 4 évesek. (nem rosszindulat, csak érdekelne, hogy ez általános-e)
2012. szept. 26. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam.
2012. szept. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam :)

1 éves kisfiammal kergetőzni szoktunk a lakásban négykézláb, visítozni, elbújni aztán előugrani. Kiabálni, sikongatni.

A 4 évessel pedig épp a hétvégén gurultunk le egy domboldalon sikítva, vihogva :)

2012. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam gyerekesen viselkedni, játszani a lányommal, aki 2 hónap múlva lesz 3 éves. Pl mikor gyorsan megyünk a biciklivel, ő hátul ül az ülésben, azt játsszuk, hogy mi vagyunk a madarak, a lányom kiteszi mindkét kezét oldalra, mintha repülne, és kurjongatunk az utcán, pl én mondom hogy milyen gyorsan megyünk, subidubidúúú. És mindenki csak pislog aki hallja, de engem nem érdekel, mert a kislányom kacag rajta. Meg szoktam vele "hangoskodni" emberek előtt, az sem zavar engem egy pillanatig sem. Otthon meg főleg. mikor nyáron pancsolnuk, mindig zeng tőlünk az egész utca. De imádja ezt a lányom, és engem csak ez érdekel. Nem fogom arra tanítani, hogy az utcán vagy az emberek között meg kell lapulni vagy csendben kell lenni. Játszani lehet.
2012. szept. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam
2012. szept. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na ná :D
2012. szept. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

igen, mert neki ez a legjobb jatek es tudom furan hangzik elvezem :)


pl betesszzuk a kedvenc cd-jet es ugralunk az agyon kozben csikizzuk egymast


volt, hogy fagyizni mentunk es veletlenul meglokott es fagyis lett az arcom utanna es is osszefagyiztam az ovet.....


babazunk es amikor en kezdem unni, akkor a babajaval el kezdem csikizni o is engem es nagy hemperges lesz a vege a foldon


rengeteg ilyen van :) imadom amikor annyira nevet, hogy mar csupa konny a szeme es alig kap levegot :) en is jol erzem magam kozben.Ezek a legszebb pillanatok, meg amikor nezhetem, hogy alszik :)


2.5 eves a lanyom

2012. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam még csak 7 hónapos, de mi a férjemmel együtt már most "őrjöngünk" vele. Mostanában az neki a legjobb játék, ha visong, mint egy őrült (kezdi felfedezni a hangját), és ha ilyenkor mi is őrült módjára vissza visítunk, hát az neki a legnagyobb boldogság :)

Ha valaki látna, hallana minket ilyenkor, biztos hülyének nézne, de nem zavar. Biztos vagyok benne, hogy később is sokat fogunk játszani a gyerekkel, ilyen "őrült" módon is, valahol lélekben mi is gyerekek maradtunk :)

2012. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Naná, hogy szoktam! XD Legjobb móka!!!!

4 és 2,5 évesek amúgy

2012. szept. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kicsit nehéz belelendülni, mert amúgy 30 évesen az ember már nem "őrjöng", de ha már mégis, akkor nagyon jó, főleg mert látom a gyerekeim arcán, hogy imádják, hogy anya/apa is lökött!! :)
2012. szept. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!