Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 23 évesen korai a babavállalás?

23 évesen korai a babavállalás?

Figyelt kérdés
Ugyan főiskolás vagyok még, de levelezőin is be tudom fejezni a hátralévő másfél évet. Párom dolgozik, és külön lakásunk is van. Mit gondoltok a fiatal babatervezésről? Attól félek, ha fősuli után tervezünk babát, akkor csak tolódik majd a dolog, mert akkor már dolgoznék is előtte, és mindig lenne valami ami miatt "majd később"-re tolódna, és nem szeretnék harmincX évesen szülni először.

#baba #22 éves anyuka #23 éves anyuka
2012. szept. 25. 22:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
52%
szerintem 23 év a tökéletes hozzá. A szüleink idejében is úgy volt, nagyon kár, hogy mostanra főleg a pénz és a munkahiány miatt csúszott jó sokat a korhatár :(((
2012. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!